Genel

Kullananlar dikkat! Değişiyor!

WhatsApp kullananlar artık hava karardığında WhatsApp’ın yeni haliyle karşılaşacak! WhatsApp bakın bu kez ne yapıyor? Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp’a yepyeni bir özellik daha geliyor. WhatsApp, “Gece modu” adı verilen özellikle..

Kullananlar dikkat! Değişiyor!

WhatsApp kullananlar artık hava karardığında WhatsApp’ın yeni haliyle karşılaşacak! WhatsApp bakın bu kez ne yapıyor?

Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp’a yepyeni bir özellik daha geliyor. WhatsApp, “Gece modu” adı verilen özellikle daha koyu tonlarda bir uygulama deneyimi sunacak. WhatsApp her geçen gün kullanıcılarına daha fazla özellik sunmaya devam ediyor. En son “emoji arama” özelliğiyle emojilere hızlı erişim imkanı sağlayan platform, Gece modu adı verilen özellikle daha koyu tonlarda bir uygulama deneyimi sunacak. Standart gece moduna sahip uygulama ve cihazlar gece kullanıcıların gözünü alan beyaz renk tonunu tersine çevirerek görsel anlamda iyileştirmeler sunuyor

WhatsApp’ın sunmaya hazırlandığı özellikte ise gece çekilen fotoğraflar daha net çıkacak. Ayrıca bu özelliği gece karanlığında görüntülü konuşma yaparken de kullanabileceksiniz. Böylece gece karanlığında görüntülü konuşma yapamama sorunu da ortadan kalkacak. Şimdilik iOS kullanıcılarına geleceği tahmin edilen bu modun kısa süre sonra Android kullanıcıları için de sunulması bekleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL