Güncel Manşetler

Kurdelayı Başkan Üzülmez kesti

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, hac arkadaşlarından Aydın Ağırtaş’ın kızı Yüksek Mimar Dicle Semizoğlu’nun D-Sign Mimarlık Bürosunun açılış kurdelesini hayırlı ve bereketli işler dileğiyle kesti.   Başkan Üzülmez, Kemalpaşa Mahallesi..

Kurdelayı Başkan Üzülmez kesti
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, hac arkadaşlarından Aydın Ağırtaş’ın kızı Yüksek Mimar Dicle Semizoğlu’nun D-Sign Mimarlık Bürosunun açılış kurdelesini hayırlı ve bereketli işler dileğiyle kesti.
 174000_ekran-alintisi
Başkan Üzülmez, Kemalpaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Kobak İşhanı No:60 adresinde ilk ofisini açan Dicle Semizoğlu’nun heyecanına ortak oldu. Başkan Üzülmez, “Hayırlı olsun, Allah bol ve bereketli kazançlar nasip etsin” dilekleri eşliğinde açılış kurdelesini kesti.
Açılış sonrası ofisi gezen Başkan Üzülmez, genç ve azimli mimar Semizoğlu’na atıldığı iş hayatında başarılar diledi. Ofis açılışında hazır bulunan Semizoğlu ve Ağırtaş Ailelerinin dost ve yakınları da genç mimarı tebrik ettiler. Başkan Üzülmez, açılışta hacı arkadaşı ile de bol bol sohbet etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL