Güncel Manşetler

Lider Gençlik Diriliş Kampında

Lider Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü Gölcük Temsilciliği geçtiğimiz hafta sonu Aytepe Diriliş Kampı Tesislerinde lise düzeyindeki gençlere kamp düzenledi. Lider Gençlik Lise Koordinatörlüğünce düzenlenen kampa 81 liseli öğrenci katıldı…

Lider Gençlik Diriliş Kampında

Lider Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü Gölcük Temsilciliği geçtiğimiz hafta sonu Aytepe Diriliş Kampı Tesislerinde lise düzeyindeki gençlere kamp düzenledi.

Lider Gençlik Lise Koordinatörlüğünce düzenlenen kampa 81 liseli öğrenci katıldı. Okçuluk, Paintball, Matrak ve Pentatlon olmak üzere birçok branşta temel eğitimler alan gençler doyasıya eğlendiler. Ayrıca kampa katılan Gölcük Adnan Menderes İmam Hatip Lisesi Müdürü Hayrettin Tan “Gençlik ve Gençlikten Beklentiler” konulu bir konferans verdi.

Lider Gençlik Gölcük Temsilcisi İsmail Çalgan “Amacımız bu tür faaliyetlerle tüm gençlere ulaşarak milli ve manevi değerlerine bağlı, topluma fayda üreten hayırlı nesiller yetiştirmektir. Kampın hazırlanmasında emeği geçen Lider Gençlik Genç Yönetim Birim Sorumlumuz Emrah Akçay ve Harun Kılıç başta olmak üzere kamp alanındaki hizmetlerinden ötürü Kocaeli Büyükşehir Belediyesine ve kamp çalışanlarına teşekkür ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL