Dilovası Genel Güncel Manşetler Yaşam

Mahalle muhtarlarını dinledi

Şayir, muhtarlar ile buluştu Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’in rutin olarak her ay gerçekleştirdiği muhtarlar toplantısı önceki gün gerçekleşti. Toplantıda Başkan Şayir, muhtarlar ile iki yıllık çalışmaları değerlendirdi.Dilovası Belediye Başkanı..

Mahalle muhtarlarını dinledi

Şayir, muhtarlar ile buluştu

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’in rutin olarak her ay gerçekleştirdiği muhtarlar toplantısı önceki gün gerçekleşti.

Toplantıda Başkan Şayir, muhtarlar ile iki yıllık çalışmaları değerlendirdi.Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’in geleneksel hale getirdiği aylık muhtarlar toplantısı önceki gün gerçekleşti.Toplantıya Başkan Şayir’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve ilçede ki tüm mahalle muhtarları katıldı.

PROJELER HAKKINDA BİLGİLER VERDİ

Açılış konuşmasının ardından iki yılda yaptıkları çalışmalara da tek tek değinen Başkan Şayir, “İlçemize değer katacak Millet Bahçesi projemiz TOKİ tarafından 12 Nisan ayında ihaleye çıkacak. İlçemizde ki SİT alanlarının özellikle Tavşancıl Mahallemizde ki SİT alanlarının kaldırılması sağlanarak birçok mağduriyet giderilmiş oldu.  İlçemizde ki Tır’ların mahalle aralarına park etmeleri sonucu oluşan çirkin görüntünün yanı sıra birçok ölümlü kazanında yaşanmasının önüne geçilmesi için başlattığımız Tır Parkı projemizde çalışmalarımız devam ediyor. Yine ilçemize kazandıracağımız Küçük Sanayi Sitesi ile ilgili yer tahsisi konusunda çalışmalarımız bitmek üzere inşallah yer sorununun ardından Küçük Sanayi Sitemizi de ilçemize kazandırmış olacağız.

BAŞKAN ŞAYİR’DEN TABLET TEŞEKKÜRÜ

İlçemizde ki tüm ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerinin eğitimlerine destek olmak için yaklaşık 10 bin tabletimizi dağıttık. Tabletlerimizin sağlanmasında bizlere destek olan Bakanlığımıza, Büyükşehir Belediyemize, Kaymakamlığımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve Makine OSB Başkan ve Yönetimine bir kez daha teşekkür ediyorum.

DİLİSKELESİ SPOR TESİSİ AÇILIŞINA DAVET ETTİ

12 Nisan’da açılışı yapılacak olan Diliskelesi Spor Tesisi’nin açılışı hakkında da bilgiler veren Başkan Şayir, açılışa tüm muhtarları ve ilçe halkını davet ettiğini belirtti.

ŞAYİR, EKİBİYLE SAHAYA İNECEK

Başkan Şayir, havaların ısınması ile birlikte yeniden mahalle çalışmalarını daha da hızlandıracaklarını belirterek, “Sorunların yerinde çözümü noktasında daha önceleri yaptığımız her hafta Başkan Yardımcılarımız, Birim Müdürlerimiz ile birlikte bir mahallelerimizde hem halkımızı dinleyeceğiz hem de sorunları yerinde tespit ederek, çözümü için çalışmalarımızı başlatacağız”dedi.

MUHTARLARI DİNLEDİ

Başkan Şayir, 2 yıllık çalışmalarını aktardığı konuşmasının ardından tek tek mahalle muhtarlarını dinledi. Muhtarların sorunlarını not alan Başkan Şayir, sorunların çözümü için birim müdürlerine talimat vererek öncelikli olarak muhtarların sıkıntılarının giderilmesini istedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL