28 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.312
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.305
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 77
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.662
Güncel Manşetler

MARKA heyetinden GTÜ’ye ziyaret

Marka Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çopoğlu ve beraberindeki heyet Gebze Teknik Üniversitesi’ne ziyarete bulundu. Ziyaret kapsamında MARKA ’da göreve yeni başlayan uzmanlar ile tanışma toplantısı düzenlendi. ..

MARKA heyetinden GTÜ’ye ziyaret

Marka Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çopoğlu ve beraberindeki heyet Gebze Teknik Üniversitesi’ne ziyarete bulundu.

Ziyaret kapsamında MARKA ’da göreve yeni başlayan uzmanlar ile tanışma toplantısı düzenlendi.  Gebze Teknik Üniversitesi(GTÜ) Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün yapılan ziyaret ile ilgili “Bölgemiz için çok önemli bir konuma sahip olan MARKA’nın destekleri ile kalkınma potansiyelimiz güç kazanmıştır.

Bugün ülkemizin en önemli bölgesi olan Doğu Marmara’da Ar-Ge ve teknoloji ekosisteme üniversite olarak katkılarımız devam edecek ve ikili işbirliklerimiz artarak sürecektir.

İŞBİRLİĞİ PROJELERİ

Bundan sonra ki süreçte de yeni proje çalışmalarında bulunarak, bölgemizin güçlenmesine ve ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.” ifadelerini kullandı. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çopoğlu ise üniversitenin paydaşı olacağı işbirliği projelerine tüm ekipleri ile birlikte hazır ve istekli olduklarını ifade etti.

Ziyaretin devamında Gebze Teknik Üniversitesi, Gebze Teknoloji Transfer Merkezi ve yürütülmekte olan projeler hakkında katılımcılara sunumlar yapıldı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.