Güncel Manşetler

Medcity Gebze’de her akşam iftar sofrası kurulacak

Medcity Cerrahi Tıp Merkezi, Ramazan ayı boyunca her akşam iftar yemeği verecek. Bu şekilde oruç tutmalarından ötürü Ramazan ayında tedaviye ara veren veya erteleyenlerin sağlıklarını ihmal etmelerinin önüne geçilecek. Gebze’nin..

Medcity Gebze’de her akşam iftar sofrası kurulacak
Medcity Cerrahi Tıp Merkezi, Ramazan ayı boyunca her akşam iftar yemeği verecek. Bu şekilde oruç tutmalarından ötürü Ramazan ayında tedaviye ara veren veya erteleyenlerin sağlıklarını ihmal etmelerinin önüne geçilecek.
164453_ekran-alintisi

Gebze’nin sağlık sektöründeki öncü markalarından Medcity Cerrahi Tıp Merkezi, Ramazan ayında tedavisini yarım bırakan veya tedavisine ara vermek isteyenler için yeni bir uygulama hayata geçiriyor. Medcity Cerrahi Tıp Merkezi’nde Ramazan ayı boyunca her akşam iftar yemeği verilecek. Ayrıca iftar yemeğinin ardından dileyenler merkez içindeki mescitte, hoca nezaretinde teravih namazı kılabilecek. Medcity Cerrahi Tıp Merkezi tedavi sonrası vatandaşların evlerine rahatlıkla ulaşabilmeleri için belirli güzergahlarda servis hizmeti de verecek. Ramazan ayında tedavisini yarıda bırakanlar veya erteleyenlere yönelik verilecek hizmetin yoğun ilgi görmesi bekleniyor.
TÜM BRANŞLAR İÇİN GEÇERLİ
Medcity Cerrahi Tıp Merkezi Başhekimi Uzman Doktor Yavuz Bayır, Ramazan ayında verecekleri hizmete dair olarak gazetemize yaptığı açıklamada, sağlık hizmeti alanların her tür ihtiyaç ve eksiklerini giderme konusunda çaba gösterdiklerini belirtti. Ramazan ayında oruç tutan kişilerin tedaviye ara vermelerini veya aksatmalarını üzülerek tespit ettiklerini kaydeden Bayır, “Bu kutsal ay boyunca orucunu da aksatmak istemeyen hastalarımıza karşı başlattığımız bu uygulama acil başta olmak üzere tıp merkezimizin tüm branşları için geçerli olacak” dedi. Yılmaz Bayır, Gebze’de insanların sağlıklı yaşama erişmesi için benzer uygulamaları hayata geçirmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL