28 Kasım 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 171.113
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.845
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 177
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 3.845
https://www.kocaelidebugun.com/wp-content/uploads/Slayt1-Kopya-2-e.jpg

“Mevlid kandilimiz mübarek olsun”

MHP Dilovası İlçe Başkanı Ayaz’dan Mevlid Kandili Mesajı Milliyetçi Hareket Partisi Dilovası İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Ülkemizin korona virüsü sebebiyle geçirdiği zor günlerde..

“Mevlid kandilimiz mübarek olsun”

MHP Dilovası İlçe Başkanı Ayaz’dan Mevlid Kandili Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Dilovası İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Ülkemizin korona virüsü sebebiyle geçirdiği zor günlerde manevi değeri yüksek bu günlerin inananlar için bir nimet olduğunu ifade eden Ayaz, Hz. Muhammed (sav)’in adaletli bir yaşamın müjdecisi olarak insanlığa kazandırdığı, hak ve adalet gibi değerlere, günümüz insanının daha fazla ihtiyacı olduğunu ifade etti.

Mevlid Kandili’nin Allah’ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına geldiğini söyleyen Başkan Ayaz: “İnsanlığın yaşadığı anlam bunalımından, çırpındığı manevi buhrandan ve İslam Alemi’nin içine düştüğü istikrarsızlık sarmalından, kurtuluşun uzaklarda değil; hepimizin pırıl pırıl işlemelerle sarıp bir mücevher gibi esirgediğimiz Kuran-ı Kerim’in hikmetli sayfalarında ve tebliğin kılavuzu olan, sevgili Peygamberimizin aziz hayatında arayıp bulmamız gerektiğine canı gönülden inanıyorum. Mevlid Kandili’nin aydınlığında, Cenab-ı Hak bizi samimiyetten uzaklaştırmasın, ihlaslı olmayı, muhsin bir şekilde yaşamayı cümlemize nasip etsin. Efendimizin şefaati aziz Türk Milleti’nin, kıymetli hemşehrilerimin, kahraman şehitlerinizin ve vefakar dava arkadaşlarımın üzerine olsun. Mevlid kandilimiz mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.