26 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 112.215
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.017
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 72
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.297
Güncel Manşetler

MHP Ahmet Şafak Konserinde Buluştu

MHP Kocaeli İl Teşkilatları ‘Ülkü de Birlik, Ülke de Birlik’ adlı Ahmet Şafak konserinde bir araya geldiler. 28 Ekim’de Kocaeli Milliyetçi ve Muhafazakâr İşadamları Derneği ve il başkanlığımız tarafından düzenlenmesi..

MHP Ahmet Şafak Konserinde Buluştu

MHP Kocaeli İl Teşkilatları ‘Ülkü de Birlik, Ülke de Birlik’ adlı Ahmet Şafak konserinde bir araya geldiler.

28 Ekim’de Kocaeli Milliyetçi ve Muhafazakâr İşadamları Derneği ve il başkanlığımız tarafından düzenlenmesi planlanan ancak hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan  ‘Ülkü de Birlik, Ülke de Birlik’ Ahmet Şafak konseri dün akşam MHP Gebze İlçe Teşkilatı’nın ev sahipliğinde Gebze Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı.

Konsere MHP Kocaeli İl Başkanvekili Erkan Azeri, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, MHP Disiplin Kurulu Üyesi Selim Çakır, MHP Kocaeli İl Başkanvekili Erkan Azeri, MHP Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Kantaroğlu, MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, Çayırova ilçe başkanı Yunus Emre Düzdaban, Darıca ilçe başkanı Emre Adem Aygün, Dilovası ilçe başkanı Cihan Sevinç, Körfez ilçe başkanı Zeki Gürsu, Derince ilçe başkanı Zeki Omurca, İzmit ilçe başkanı Ahmet Yalçınöz, Başiskele ilçe başkanı Serkan Günaydın, Kartepe ilçe başkanı Murat Kalender, Gölcük ilçe başkanı Bilal Çakır, Kandıra ilçe başkanı Ahmet Uğur, Karamürsel ilçe başkanı Çetin Öksüz, Gebze Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Çağrı Şakar, Ülkücü İşçiler Derneği Marmara 1. Bölge Yöneticisi Fatih Pala, il ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda partili katıldı.

“ÜLKÜCÜLERİ KİMSE SİNDİREMEDİ”

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlanan konserde Kuran-ı Kerim tilaveti ile devam edildi. Ardından MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, “Geçtiğimiz haftalarda Türk milletin örf ve gelenekleri ile dalga geçen ve nursuz yüzsüz insanlara gereken haddini bildiren Kocaeli milletvekilimize bir teşekkür alkışı istiyorum. Türkiye’nin çevresinde olağanüstü olaylar yaşanıyor. Coğrafyamızda yaşananlar sessiz kalamayız. Bu topraklarda gözümüzü açtık ve son nefesimizi vereceğiz. Ecdadımızda öğrendik ki mücadele varsa umut vardır. Ülkücüler olarak bizi bugüne kadar kimse sindiremedi. Büyük Türk milleti ve milliyetçi hareket Türkiye Cumhuriyeti’nin sonuna kadar var olmasının teminatıdır. 15 Temmuz FETÖ darbe kalkışmasında bile genel merkezimizin tüm ışıklarını yakarak devletin ve milletin yanında olarak Türk milletini ve devletini uçurumun kenarından almıştır.  Liderimiz asla kandırılmamış ve kanmamıştır. Asla hırsız ve yolsuzluğun yanında olmadık. Tüyü bitmemiş insanımızın hakkını çalanları Türk adaletinin önünde hesap vermesini sağlayacağız. Satanlardan, kaçanlardan ve soyanlardan olmayacağız. Bu konserin Kocaeli’nde yapılacaktı. Ancak hava muhalefetinden dolayı bu konseri bugün burada yapıyoruz.” dedi. MHP’li Taşdemir’in ardından Kocaeli Milliyetçi ve Muhafazakâr İşadamları Derneği Başkanı Gürcan Kolay bir konuşma yaparak “Bu gecenin hazırlanması için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bizler milliyetçi muhafazakâr işadamları olarak milli birlik içinde dayanışmamızı sürdürüyoruz. Ekonomi için daha çok üretim zamanıdır. Kocaeli’nin gelişmesi için yer alacağız. Derneğin kurulmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

“OYNANAN OYUNLAR SAHAYA İNDİ”

Ardından MHP Kocaeli İl Başkanvekili Erkan Azeri bir konuşma yaparak, “Bu salonu bakınca MHP bitti diyenlere vurulan okkalı bir tokadı görüyoruz. Bu dava yüzyıllarca daha yürüyecek. MHP son kalemiz ve tek çaremizdir.” dedi. Son olarak MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı bir konuşma yaparak, “Aramızda kırgınlıklar olabilir. Dünyada böyle bir hareket yoktur. Ülke zor durumda. Türkiye’nin şuadan beka sorunu var. Oynanan oyunlar sahaya indi. Daha zor günler geçireceğiz. Türkiye’de 15 Temmuz öncesi ve sonrası diye ayırmak lazım. MHP Türkiye’nin sigortasıdır. 15 Temmuz’dan sonra MHP ülkesine milletine sahip çıkmak zorunda kaldığı için liderimiz hamleler yaptı. Bu hamleler tam manasıyla anlamamış olabilir. 15 Temmuz gecesi Ankara’da tek bina var MHP genel merkezi ışıkları tek açık olan bina. Devlet Bahçeli bu bir devlet meseledir diyor. Oy için kullanmayacağını ifade etti. Türkiye’nin gelenekleri göreneklerini aşındırmak için televizyonlardaki o şarlatanların yapmadığı kalmadı. MHP artık buna da müdahale ediyor. Ülkücünün partisi MHP’dir. MHP ilk seçimde oy patlaması yaşayacak.” diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından MHP’ye yeni üye olan partililere rozetlerini MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı ve ilçe başkanları takarak toplu olarak fotoğraf çektirdi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.