Güncel Manşetler Politika

MHP Çayırova’da Mahalle Başkanları Atandı

Göreve geldiği günden bugüne aktif olarak çalışan MHP Çayırova teşkilatı ilçe de bulunan 9 mahalle başkanının atamasını gerçekleştirdi. İlçe teşkilatında gerçekleştirilen atama programına MHP Genel Merkez Myk üyesi ve Kocaeli..

MHP Çayırova’da Mahalle Başkanları Atandı

Göreve geldiği günden bugüne aktif olarak çalışan MHP Çayırova teşkilatı ilçe de bulunan 9 mahalle başkanının atamasını gerçekleştirdi. İlçe teşkilatında gerçekleştirilen atama programına MHP Genel Merkez Myk üyesi ve Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, İl başkanı Aydın Ünlü il yönetimi, ilçe yönetimi ve çok sayıda partili katılım sağladı.

SAFFET SANCAKLI’DA KATILDI

Milliyetçi Hareket Partisi Myk üyesi ve Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı kısa sürede 9 mahallede teskilatlanmayı sağlayan MHP Çayırova ilçe başkanı Yunus Emre Düzdaban ve ekibine teker teker teşekkür etti. Bazı dış güçlerin partimiz üzerinde oynadığı oyunlara rağmen bu akşam yapılan bu atama dinamiklerimizin ne kadar sağlam olduğunu gösteriyor. Dedi.

Gerçekleşen programda konuşan MHP il başkanı Aydın Ünlü Çayırova ilçe teşkilatının 12 ilçe arasında çalışmalarıyla bir numara. Dedi 9 mahallede teşkilatlanması tamamlanmış bir MHP tüm rakiplerine korku salıyor. Biz her zaman diyoruz ki inanmış insanların olduğu partidir MHP. Inanan bir Genel Başkan inanan bir Il başkanı ve onun inanmış 12 ilçe başkanı Kocaeli’nde tüm hazimsizliklara rağmen dimdik ayakta ve var gücüyle çalışıyor. Biz buradan tüm rakiplerimize korku saliyoruz. Daha çok çalışacağız sandığımıza ve oylarimiza sahip çıkacağız. Çalışan kadrolar mutlaka başarıya ulaşacaktır dedi.

9 MAHALLEYE BAŞKANLAR ATANDI

MHP Çayırova da ataması yapılan Mahalle başkanları su şekilde. Yenimahalle Ziya Zengin, Çayırova mahallesi Erdoğan Kedek, Akse mahallesi Suat Karahan, İnönü mahallesi Murat Öztürk, Emek mahallesi Hüseyin Yılmaz, Atatürk mahallesi Cihan Kurt, Özgürlük mahallesi Yavuz Bayar, Şekerpınar mahallesi Yaşar Aydın, Cumhuriyet mahallesi Rahim Doğan.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL