Güncel Manşetler

MİDDER’den Korkmaz’a Ziyaret

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Başkanı Numan Acar ve yönetim kuru üyeleri AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz’a tanışma ziyaretinde bulundu.   Kurulumunu tamamlayan ve kurum ziyaretlerine..

MİDDER’den Korkmaz’a Ziyaret

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Başkanı Numan Acar ve yönetim kuru üyeleri AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz’a tanışma ziyaretinde bulundu.  

Kurulumunu tamamlayan ve kurum ziyaretlerine devam eden 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Başkanı Numan Acar ve yönetimi AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz’ın konuğu oldu. İlçe Binasında gerçekleştirilen ziyarette konuşan Başkan Korkmaz, 15 Temmuz’un ülkemiz için bir milat ve Türk milletinin dirilişi olduğunu hatırlatarak, “15 Temmuz’u unutmamalı ve unutturmamalıyız. Bu anlamda çok önemli bir görev icra ediyorsunuz” ifadelerine yer verdi.

BİRLİK BERABERLİĞİMİZ SAĞLAM OLSUN

Başkan Korkmaz, “Hepimizin üzerine önemli görevler düşüyor. Milletin bekası ve ülkenin geleceği için bir mücadeledir. Burada kim taşın altına elini koyuyorsa, Allah onlardan razı olsun. Sizlere de teşekkür ediyoruz. Farklı etkinlik ve çalışmalarla toplumun her kesimine yaymamız gerekiyor. Türk milleti güçlü bir millet. Osmanlı’da olduğu gibi bu direnişin, bu birlik ve beraberliğin uzun süre tutmalıyız ki devletimizin bekası güçlü olsun” dedi.

GENÇLERİMİZİN MAYASI SAĞLAM

Korkmaz, “İçimizde ki hainler devletimizi yıkmaya çalıştı. Hamurunda, mayasında, kanında iman olan gençlik o gün şaha kalktı. Gençlerimizin mayası sağlam olmuş ki hepsi o mücadelede kendilerini gösterdi. Yapılabilecek en güzel çalışmalardan bir tanesini yapıyorsunuz. 15 Temmuz’un ruhu ve maneviyatı çok farklıdır. Desteklerimiz her zaman sizinle” diye konuştu.

15 TEMMUZ RUHUNU YAŞATACAĞIZ

Dernek Faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulunan ve yönetimini tanıtan 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Başkanı Numan Acar, “Özellikle okulun açılma döneminden sonra ilköğretimden lise ve üniversiteye kadar bunu hatırlatma üzerine çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sergilerimizle, konferanslarımız ve daha çok bir etkinliklerimizle 15 Temmuz ruhu yaşatmaya devam edeceğiz. 15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız. Biz sizden manevi destek bekliyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL