“Milyonluk Arabalarını Ellerinden Alacağız”

Pazar Günü Fatih Erbakan Kocaeli’ de Olacak. Yeniden Refah İlk Seçimde Güçlü Şekilde Meclise Girecek. Yeniden Refah Partisi Kocaeli il başkanlığı pazar günü yapılacak olan il kongresi öncesinde son il..

“Milyonluk Arabalarını Ellerinden Alacağız”

Pazar Günü Fatih Erbakan Kocaeli’ de Olacak.

Yeniden Refah İlk Seçimde Güçlü Şekilde Meclise Girecek.

Yeniden Refah Partisi Kocaeli il başkanlığı pazar günü yapılacak olan il kongresi öncesinde son il toplantısını basına açık şekilde yaptı. Toplantıda il kongresi öncesinde mevcut il yönetimi ile son istişareler yapıldı. Yeni yönetim ve yeni dönem ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Halkımız Ayağımıza Ayakkabı Alıyor, Cebimize Para Koyuyor.

Toplantı sonrasında basına açıklamalarda bulunan Mehmet Aras Yeniden Refah Partisinin ilk seçimde güçlü bir şekilde meclise gireceğini ifade etti. Aras partisine halkın verdiği desteği gösteren bir hediye hakkında basını bilgilendirdi. Ramazan ayında her gece ilçelerde yaptıkları programlar devam ederken, gündüz vakti partide bulunduğu sırada kargo yoluyla kendisine bir ayakkabı kutusu gönderildiğini belirten Aras, bu kutuyu basına gösterdi ve hikayesini anlattı.

“İlçelerimizden birisinde yaşayan bir kardeşimiz tarafından bana bir ayakkabı kutusu gönderildi. Kutunun içinden bir çift ayakkabı, 50 lira para ve el yazılı bir mektup çıktı. İlk başta şaşkınlık içinde kutuyu açtım. Mektubu okuduğumda çok duygulandım. Yanımda bulunan tüm arkadaşlar benimle aynı hissi yaşadılar. Mektubu gönderen vatandaşımız rahat yürü diye ayakkabı yolladım diyor. 50 lirayla arabana yakıt koy, bir kapı fazla gez diyor. Ve ekliyor sizin arkanızda sayıları milyonları bulan kısık sesliler var. Arkanızda bizler varız diyor. Halkımız ayağımıza ayakkabı alıyor, cebimize para koyuyor. Vatandaşın bu desteği bizi iktidara taşıyacak”

Milyonluk Arabalarını Ellerinden Alacağız.

Aras Kocaeli kongresi sonrasında tam anlamıyla seçim çalışmalarına başlayacaklarını belirtti. Bu tempoyla yoluna devam edecek il yönetimini pazar günü kamuoyuna tanıtacaklarını belirten Aras; “iktidara geldiğimizde saraya girmeyeceğiz. Arsızın, hırsızın, yolsuzun, uğursuzun düzenini bozacağız. Hortumunu keseceğiz. Adil yöneteceğiz. Adaletle bölüşeceğiz. Kpss den yüksek puan alan üniversite mezununu işsiz bırakıp, lise mezununu işe almayacağız. Milletin parası ile 10 milyonluk arabaya binenlerin arabalarını ellerinden çekip alacağız.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL