28 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 127.651
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.209
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 76
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.511

Minik kursiyerlerden İlk Karne Heyecanı

İlk karne heyecanını KO-MEK’te yaşadılar. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kurslarında eğitim alan çocuk kursiyerlere yönelik, eğitim saatlerinde sınırlı olmak üzere Derince, Dilovası, Gebze, Hereke, İlimtepe, Kandıra, Karamürsel,..

Minik kursiyerlerden İlk Karne Heyecanı

İlk karne heyecanını KO-MEK’te yaşadılar.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kurslarında eğitim alan çocuk kursiyerlere yönelik, eğitim saatlerinde sınırlı olmak üzere Derince, Dilovası, Gebze, Hereke, İlimtepe, Kandıra, Karamürsel, Köseköy Necip Fazıl Kısakürek, Mehmet Ali Paşa, Mevlana, Serdar, Şekerpınar, Tepeköy, Yenimahalle, Osman Gazi ve Yarımca Kurs Merkezlerimizde “Çocuk Oyun Odası” bulunuyor. KO-MEK Çocuk Oyun Odalarında, KO-MEK Kursiyerlerinin 3-6 yaş grubundaki çocukları; kursiyerler eğitimde oldukları vakitlerde, KO-MEK tarafından görevlendirilen alanında mesleki yeterliliğe sahip Oyun Odası Sorumlularımız tarafından keyifli vakit geçiriyor. Çocuk gelişimi ve okul öncesi eğitimi kapsamında verilen eğitimler sonrasında anneler gönül rahatlığı ile eğitim alırken çocuklarda geleceğe emin adımlarla hazırlanmanın keyfini yaşıyor. KO-MEK’te anneleri ile birlikte kurs merkezlerine gelerek Çocuk Oyun Odalarında eğitim alan minikler 2017-2018 eğitim öğretim yılı yarıyıl tatili dolayısıyla karne heyecanı yaşadı.

 KARNE VE HEDİYELERİ KO-MEK’TEN

İlk karne heyecanlarını KO-MEK’te yaşayan miniklerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Oyun Odası Usta Öğreticileri tarafından; değerler eğitimi, yapboz ve bul tak gibi zekâ oyunlarının yanı sıra top havuzu eğlencesi, temizlik, görgü kuralları eğitimi, boyama ve el becerileri gibi birçok faaliyeti hep birlikte gerçekleştirerek eğitim öğretim hayatına hazırlanıyorlar. KO-MEK kurs merkezlerinde koridorları oyunları ile şenlendiren çocuklar anneleri ile birlikte 15 günlük yarıyıl tatiline girerek yeni döneme daha dinamik hazırlanma fırsatı bulacaklar. Karne ve hediyelerini alan çocuklar çocuk oyun odalarında gönüllerince eğlenerek birlikte olmanın mutluluğunu yaşadılar. Okul öncesi çocuklu annelerin gönül rahatlığı ile kurslara katıldığı KO-MEK kurslarına kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar www.komek.org adresinden online olarak başvuruda bulunabilirler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.