Güncel Manşetler

‘’Muhtarlar mahallelerdeki gözümüz’’

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı tarafından Kocaeli genelinde görev yapan muhtarlara yönelik istişare toplantıları devam ediyor. Bu kapsamda Gebze toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Lütfü Efil,..

‘’Muhtarlar mahallelerdeki gözümüz’’

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı tarafından Kocaeli genelinde görev yapan muhtarlara yönelik istişare toplantıları devam ediyor. Bu kapsamda Gebze toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Lütfü Efil, ilgili yöneticiler, Gebze, Darıca, Dilovası ve Çayırova mahalle muhtarları katıldı.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

Gebze Öğretmenevinde gerçekleştirilen toplantıda muhtarlarla, ilgili mahaller hakkında gerçekleştirilen istişare toplantısında konuşan Efil ‘’Sene de en az iki defa bütün muhtarlarımızla buluşuyoruz. Ve bu toplantılarda sizler ile istişareler gerçekleştiriyoruz. Sizler bizim mahallerdeki gözümüzsünüz. Biz tabi ki çalışmalarımızı eksiksiz yapmaya çalışıyoruz fakat sizler de herhangi bir eksiklik gördüğünüz de bizleri bilgilendirmelisiniz.’’ diye konuştu.

DERNEK BAŞKANLARINA TEŞEKKÜRLER

Kocaeli’de ilçelerde görev yapan  ve görevlerini bırakan Eski Muhtar Derneği Başkanlarından Necati Özyurt, Şahin Kot ve Kenan Demirbaş’a Lütfi Efil tarafından teşekkür plaketi ve hediye takdim edildi. Efil,  katkılarından dolayı dernek başkanlarına teşekkür etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL