Öğrencilerden anlamlı ziyaret

Darıca Dede Korkut İlkokulu 2-B sınıfında okuyan öğrenciler çok anlamlı bir ziyarete imza attılar. Okul öğrencileri ve velilerinin işbirliği ile yapılan el emeği göz nuru oyuncaklar Darıca Farabi Eğitim ve..

Öğrencilerden anlamlı ziyaret

Darıca Dede Korkut İlkokulu 2-B sınıfında okuyan öğrenciler çok anlamlı bir ziyarete imza attılar.

Okul öğrencileri ve velilerinin işbirliği ile yapılan el emeği göz nuru oyuncaklar Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi çocuk servisinde tedavi gören çocuk hastalara armağan edildi.

Darıca İlçe Mili Eğitim Müdürü İsmail Oğuz, Okul Öğretmeni Betül Çorbacı önderliğinde gerçekleştirilen bu güzel ziyarete Hastane Başhekimi Doç.Dr.Mustafa Güneş ve İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı Semra Akça Yılmaz’da eşlik ettiler. Çocuk servisinde yatan hastalar tek tek ziyaret edilerek bu el emeği oyuncaklar armağan edildi. Yaşanan bu güzel paylaşım hem öğrencileri hemde tedavi gören çocuk hastaları oldukça mutlu ettiği gözlerden kaçmadı.

Bu anlamlı organizasyon sonrası açıklamalarda bulunan Hastane Başhekimi Doç.Dr.Mustafa Güneş “ Hastanemizde tedavi gören çocuklarımızın hasta psikolojisinden azda olsa kurtulmaları güzel bir an yaşamaları amacıyla böylesine güzel bir organizasyona imza atan başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail Oğuz’a, Okul Öğretmenlerine ve böylesine harika hediyeler yapan öğrenci ve velilerimize çok teşekkür ederiz. Çocuklarımızın yüzlerinde bu hediyelerin kocaman bir gülümseye dönüştüğünü görmekten çok mutluyuz.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca okul yönetimi ve Sayın İsmail Oğuz’da böylesine bir organizasyona ev sahipliği yapan Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetimine teşekkürlerini ilettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL