Oktar ve parti yöneticileri Şehit yakınlarını ziyaret ettiler

DEVA Partisi’nden Şehit Ailelerine Ziyaret Cumhurbaşkanlığı Seçimi çalışmaları için Kocaeli’nde bulunan DEVA Partisi Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sanem Oktar ve parti yöneticileri Şehit yakınlarını ziyaret ettiler   Genel..

Oktar ve parti yöneticileri Şehit yakınlarını ziyaret ettiler

DEVA Partisi’nden Şehit Ailelerine Ziyaret

Cumhurbaşkanlığı Seçimi çalışmaları için Kocaeli’nde bulunan DEVA Partisi Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sanem Oktar ve parti yöneticileri Şehit yakınlarını ziyaret ettiler

 

Genel başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi tüm Türkiye sathında olduğu gibi Kocaeli’nde de 28 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı Seçimi için bütün gücüyle sahada çalışmaya devam ediyor. Bu kapsamda Genel Başkan Yardımcıları’nı Türkiye genelinde il il görevlendiren Genel Başkan Ali Babacan’ın talimatıyla DEVA Partisi Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sanem Oktar da iki gün boyunca Kocaeli’nde seçim çalışmalarına iştirak edecek.

DEVA’DAN ŞEHİT YAKINLARINA ZİYARET

Dün Millet İttifakı İzmit Seçim Koordinasyon Mekezi’nde İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in de katılımıyla bir basın toplantısı düzenleyen DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sanem Oktar, gün boyunca Kocaeli’nde bir dizi çalışma ve ziyaretlerde bulundu.

Ziyaretler kapsamında beraberinde DEVA Partisi İl Başkanı Dr. Semih Taşveren, il yöneticileri ve ilçe başkanları ve yöneticileri ile kalabalık bir heyetle birlikte Türkiye Harp Malullü, Şehit ve Gaziler, Dul ve Yetimleri   Derneği Kocaeli Şube Başkanlığı’nı da ziyaret eden Sanem Oktar, burada Dernek Başkanı Şaban Arlı ve şehit yakınlarından bilgi aldılar.

İFTİRALARINI İTİRAF ETTİLER

Burada dernek merkezindeki müzeyi de gezen Sanem Oktar ve beraberindeki heyet, Türkiye’nin bölünmez bütünlüğüne, bayrağına, camisine, başörtüsüne dokunmaya hiç kimsenin gücü yetmeyeceğini, bunun en başta teminatının kendileri ve Türk halkı olduğunun altını çizdiği konuşmasında, “Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na montaj kasetlerle iftira attıklarını nihayet itiraf ettiler dedi. Genel Başkan Yardımcısı Oktar, “Güya terör örgütleriyle bir ilgimiz varmış gibi miting meydanlarında yalan şeyleri utanmadan gösterdiler. Ama dün, kendi ağızlarından bu yalan ve iftiralarını gerçekmiş gibi montajladıklarını itiraf ettiler” dedi.

Oktar, “Sayın Erdoğan, üstelik de devletin televizyonlarında Sayın Cumhurbaşkanı adayımız Kılıçdaroğlu’na montajlanmış görüntülerle iftiralar attıklarını kendi ağzıyla itiraf etmiştir. Bizi teröristlerle bir arada göstermek isteyenlerin geçmişte yaptıkları herkesin malumudur.

BİZ TÜRKLÜĞÜ ÇIKARACAĞIZ DEMEDİK

Gerek DEVA Partisi, gerekse de Millet İttifakı’nı oluşturan 6’lı Masa’nın diğer ortakları imzaladıkları ve kamuoyuna açıkladıkları ortak mutabakat metni ile terörün her türlüsüne kesinlikle karşı olduklarını defalarca kamuoyuna duyurmuşlardır. Buna rağmen iktidara sahip olanlar, yalan ve iftiralarla ve kendi itiraf ettikleri gibi montajlanmış görüntülerle bizim üzerimizde sürekli bir algı oluşturmaya çalışıyorlardı. Ama çok şükür bu da ayaklarına dolandı ve kendileri de bu iftiraların montaj olduğunu itiraf ettiler.

Buradan tekrar ediyorum, “Biz ne Öcalan’ı serbest bırakacağız dedik, ne Türklüğü Anayasa’dan çıkaracağız dedik, ne de teröristlerle bir görüşme yaptık. Bunları yapanlar  kendileridir. Öyle cımbızla aradan kelimeler seçerek, montajlayıp kimse vatandaş üzerinde algı oluşturmaya kalkmasın!

Vatandaşımız ferasetiyle bunlara gereken cevabı 28 Mayıs günü sandıkta verecektir.” dedi.

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL