Güncel Manşetler

Okullara Boya ve Tadilat desteği

Eğitime verdiği destekler ile örnek çalışmalara imza atan Çayırova Belediyesi, her yıl olduğu gibi okullarda boya, badana ve tadilat işlemlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Eğitime sağladığı destek ile okullarda eğitimin kalitesinin artmasını, öğrencilerin..

Okullara Boya ve Tadilat desteği

Eğitime verdiği destekler ile örnek çalışmalara imza atan Çayırova Belediyesi, her yıl olduğu gibi okullarda boya, badana ve tadilat işlemlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Eğitime sağladığı destek ile okullarda eğitimin kalitesinin artmasını, öğrencilerin daha sağlıklı ortamda öğrenim görebilmelerini hedefleyen belediye, 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala okullardan gelen boya ve tadilat taleplerini yerine getiriyor ve boya talebinde bulunan bazı okullara da boya yardımında bulunuyor. Boya badana ve tadilat işlerini gerçekleştiren ekipler hummalı bir şekilde çalışarak eğitim sezonu başlamadan tüm okullardaki çalışmaları tamamlayarak okulları kullanıma hazır hale getirecek.

Başkan Demirci; “Eğitim Önceliğimiz”

Devam eden boya badana ve tadilat işlerini yerinde inceleyen Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci; “Belediyemize gelen talepleri ivedilikle inceliyor ve o okulun ihtiyacını en kısa sürede gideriyoruz. Okullara boya-badana, tadilat işleri, bahçe düzenlemesi, oyun grubu, oturma grubu ve bank gibi daha birçok alanda hizmet sunuyoruz. Eğitim ortamı ne kadar ferah olursa kalite ve hedeflere ulaşmak da o düzeyde artacaktır. Bu konuda belediye olarak üzerimize düşeni yaparak boya ve badananın yanı sıra tüm okul yollarını asfalt ve parke döşüyoruz. Aynı şekilde uygun olan okul bahçelerinde de öğrencilerin spor yapabilecekleri alanlar oluşturuyoruz” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL