25 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 113.427
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.091
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 69
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.573
Eğitim Genel Güncel Spor

Özel Çocuklarla İzcilik

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2016/2 yılı Gençlik Projeleri Destek Programı Kapsamında Gebze İlim Kültür Çevre Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (İLKÇEV), tarafından yürütülen “Geç Kalma, Zinde Kal” Projesi kapsamında özel çocuklara,..

Özel Çocuklarla İzcilik

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2016/2 yılı Gençlik Projeleri Destek Programı Kapsamında Gebze İlim Kültür Çevre Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (İLKÇEV), tarafından yürütülen “Geç Kalma, Zinde Kal” Projesi kapsamında özel çocuklara, Gebze Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu Konferans Salonu’nda seminer gerçekleştirildi.
İzci Lideri Tuncay Başoğlu tarafından yapılan eğitimde gençlere izciliğin temeli, felsefesi, hayatta kullanımı ve yaşama kattıkları anlatıldı. Bilgi ve tecrübelerini gençlere aktaran Tuncay Başoğlu, katılımdan ve gençlerin performansından oldukça memnun olduğunu söyledi. İzci Lideri Tuncay Başoğlu önderliğinde izcilik oyunları ve izcilik marşlarıyla özel çocuklar doyasıya eğlendi. Eğitim sonrası yapılan ikramla faaliyet sonlandı.
‘GEÇ KALMA, ZİNDE KAL’ Proje Koordinatörü ve İLKÇEV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tuncay Başoğlu;  yaptığı açıklamada; Gebze Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu Müdürü Dinçer Ekinci’ye katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. Başoğlu, bu seminerin en manalı seminerlerden olmaya devam ettiğini belirterek, katılımcılara ve destekleyenlere tekrar teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.