Özel gereksinimli bireylerin mutluluğuna katkı

İzmit Belediyesi özel gereksinimli bireyleri hediyelerle sevindirdi   Özel gereksinimli bireyler için çalışmalarını ve desteğini her anlamda sürdüren İzmit Belediyesi, Kocaeli Otistik Çocuklar Derneğine hediyeler verdi İzmit Belediyesi kentin dört bir..

Özel gereksinimli bireylerin mutluluğuna katkı

İzmit Belediyesi özel gereksinimli bireyleri hediyelerle sevindirdi

 

Özel gereksinimli bireyler için çalışmalarını ve desteğini her anlamda sürdüren İzmit Belediyesi, Kocaeli Otistik Çocuklar Derneğine hediyeler verdi

İzmit Belediyesi kentin dört bir yanında vatandaşların ihtiyaç duyduğu her alanda yardıma koşmaya devam ediyor. Kocaeli Otistik Çocuklar Derneği Yönetimi’nin talebi üzerine harekete geçen İzmit Belediyesi, trambolin, top ve antrenman setlerini hızlıca hazırlayarak KOÇDER Başkanı Necdet Gümüş’e teslim etti.

ÇALIŞMALAR SÜRECEK

Özel gereksinimli bireylerin gelişimine ve mutluluğuna katkı vermek ve farkındalığı arttırmak amacıyla çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü taleplere hızlı bir şekilde dönüş sağlıyor. KOÇDER Başkanı Necdet Gümüş, “Derneğimize desteklerini sunan İzmit Belediye Başkanı Sayın Fatma Kaplan Hürriyet ve Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa’ya teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL