Özel Öğrencilerden duygulu “Bayrak Gösterisi’’

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi’nde drama öğrencileri, bir yıldır ‘’Bayrak Gösterisi’’ne çalışıyor. Çeşitli program ve spor müsabakalarında bayrak..

Özel Öğrencilerden duygulu “Bayrak Gösterisi’’

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi’nde drama öğrencileri, bir yıldır ‘’Bayrak Gösterisi’’ne çalışıyor. Çeşitli program ve spor müsabakalarında bayrak gösterisini başarıyla sergileyen engelli öğrenciler, izleyenlerden tam not alıyor. Büyükşehir Kağıtspor basketbol maçının devre arasında sergiledikleri bayrak gösterisi de izleyenleri duygulandırdı.

BİR YILDIR HAZIRLIK YAPIYORLAR

Cemil Meriç Drama öğrencileri 20 kişi olarak eğitmenleriyle birlikte bir yıldır merkezde ‘’Bayrak Gösterisi’’ için hazırlık yapıyor. Hazırlık aşamasında ekip halinde eğlenerek hazırlanan öğrenciler, ‘’Bayrak Gösterileri’’ni ilk olarak Büyükşehir Kağıtspor ve Efespor arasında oynanan basketbol maçının devre arasında sergiledi. Gösteriyle seyircilerin beğenisini kazanan drama öğrencileri, salona gelen seyircilerden büyük alkış aldı. Özel öğrencilerin özel gösterisi ilerleyen zamanlarda düzenlenecek olan spor müsabakaları ve programlarda da sahne alacaklar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL