Güncel Manşetler Politika

Saadet Partisi Çayırova Vatandaşı Dinledi

Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı Yusuf Aksu, İnönü mahallesinde cami dernekleri ve esnafları ziyaret etti. Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı Yusuf Aksu beraberinde meclis üyesi Zeki Özçelik, İnönü Mahallesi başkanı..

Saadet Partisi Çayırova Vatandaşı Dinledi

Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı Yusuf Aksu, İnönü mahallesinde cami dernekleri ve esnafları ziyaret etti.

Saadet Partisi Çayırova ilçe başkanı Yusuf Aksu beraberinde meclis üyesi Zeki Özçelik, İnönü Mahallesi başkanı Veysi Demir ve mahalle yöneticileriyle birlikte İnönü mahallesi Selimiye cami derneğini ve bölge esnafını ziyaret etti. Mahalle teşkilatlarının yapılanmasına ağırlık veren Aksu, seçim zamanı olmaksızın ekibiyle birlikte mahalle yönetimlerinin organize ettiği programlarla vatandaşla bir araya gelerek onların sorunlarıyla ilgilenip meclis üyeleri vasıtasıyla da vatandaşın sorunları hakkında kendilerine yardımcı oluyor. Çalışmalar kapsamında hafta sonu İnönü mahallesinde olan Aksu, vatandaşın teveccühüyle karşılaştı.

“EMEK VE İNÖNÜ RANTA KURBAN EDİLİYOR”

İnönü Mahallesinde vatandaş ve esnafla bir araya gelen Aksu en çok, sürekli ara verilerek devam eden üst yapı çalışmalarından kaynaklı çevre kirliliği ve bölgenin kanayan yarası olan yıllardır vatandaşı mağdur eden Emek İnönü mahallesinde yapılmak istenen kentsel dönüşüm şikâyetleriyle karşılaştı. Vatandaşları dinleyen Aksu, ‘’Bu konuyla alakalı mecliste komisyon kurulmasını sağladık ve konunun muhatapları arasında köprü kurduk. Gayretli çalışmalarımız neticesinde bu konunun halkın istekleri üzerine sonuçlanacağına dair Belediye yetkililerinden halkın huzurunda sözler aldık. Fakat amacı vatandaşın mutluluğunu sağlamak ve hayatlarını kolaylaştıracak hizmetler yapması gereken Belediye yetkilileri siyasi ikbal endişesiyle, yapılan haksızlık ve hukuksuzluk karşısında susarak bir kısım rant lobisinin emirlerini yerine getirmektedir. Yedi yıldır halkın istemediği halde sonuçlanmayan, imara kapalı, alt yapı üst yapı hizmetlerinden mahrum bırakılan bir bölgenin idarecileri için başka ne söylenir bilmiyorum. Hizmet kolaylaştırıcı ve yaşam kalitesini artırırsa hizmettir. Aksi halde bu durumdan da anlaşılacağı üzere vatandaşa yapılmış bir ZULÜMDÜR’’ dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL