Saadet Sahada

Saadet Çayırova Sahada Çalışıyor  Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı ‘’Adil Devlet Adil Paylaşım ve İnsanca Yaşam’’ konsept çalışmasıyla parti faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor. Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı aralıksız sürdürdüğü kurum,..

Saadet Sahada

Saadet Çayırova Sahada Çalışıyor

 Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı ‘’Adil Devlet Adil Paylaşım ve İnsanca Yaşam’’ konsept çalışmasıyla parti faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor.

Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatı aralıksız sürdürdüğü kurum, STK ve kişisel ziyaretlerin yanı sıra ‘’Adil Devlet Adil Paylaşım ve İnsanca Yaşam’’ yeni çalışma konsepti kapsamında üye stant çalışmaları yaparak vatandaşa yönelik aktif çalışmalarına devam ediyor. Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Sinan Aydemir başkanlığında önceki gün Fatih caddesinde gerçekleştirilen üye stant çalışmasına Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu da katılarak çalışmalara destek verdi.

Kötü Yönetim İktidarın Tercihi

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu ‘’Ülkemizin iktisadi ve siyasi konuları başta olmak üzere sosyal, kültürel, manevi, kısacası her alanda insan ve hizmet odaklı siyaseti, Saadet Partisi olarak hem genelde hem de yerelde en iyi şekilde yapıyoruz. Ülke olarak bugün karşılaştığımız problemlerin sebebi mevcut yöneticilerimizin bu bakış açısına sahip olmamasıdır. Siyasi yönetimin icraatlarının vatandaşa faydalımı zararlımı olacağı doğrudan yöneticilerin tercihidir. Siz yaptığınız işi insan ve hizmet odaklı yaparsanız başarı ve fayda kaçınılmaz olur. Ancak siz yapacağınız işi yandaşlık, partizanlık yada günü geçiştirmek için yaparsanız bu kaynakların israfı olur ve insanımıza da hizmet değil külfet getirmiş olur. Bugün ülkemizde yıllardır bu ikinci seçeneğin uygulandığını görüyoruz. Ancak milletimiz müsterih olsun, bugünler geçecek ve hep birlikte özlediğimiz ve hayal ettiğimiz yönetimi birlikte kuracağız’’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

Esnaf Vatandaş; Çok Zor Durumdayız

İl Başkanı Zafer Mutlu ve Çayırova İlçe Başkanı Sinan Aydemir, üye standına gelen vatandaşlarla sohbet etti ve onları dinledi. Bölge esnaflarıyla da bir süre sohbet eden Mutlu’ya esnaflar ‘’artık zam yapmaktan utanır olduk, etiket değiştirmeye yetişemiyoruz bir hafta önceki etikete bakarak alışveriş yapan vatandaşa bu eski fiyat şimdi şu kadar dediğimizde vatandaşta haklı olarak sitem ediyor. Gerçekten zor durumdayız’’ şeklinde dert yandılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL