30 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 134.416
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.319
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 72
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.581
Güncel Manşetler

Saffet Sancaklı o belgeyi yayınladı…

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli Milletvekili ve eski futbolcu Saffet Sancaklı, canlı yayında kullandığı skandal ifadeyle büyük tepki çeken Rasim Ozan Kütahyalı hakkındaki suç duyurusunun belgelerini açıkladı. Hatırlanacağı üzere Beyaz TV’nin..

Saffet Sancaklı o belgeyi yayınladı…

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli Milletvekili ve eski futbolcu Saffet Sancaklı, canlı yayında kullandığı skandal ifadeyle büyük tepki çeken Rasim Ozan Kütahyalı hakkındaki suç duyurusunun belgelerini açıkladı. Hatırlanacağı üzere Beyaz TV’nin Spor yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı’nın canlı yayında “Kusturmalı Boşnak s…” ifadesini kullanarak, yaptığı ırkçı hakarete büyük tepki gelmiş ve Kütahyalı önce Beyaz TV’den sonrasında ise Sabah gazetesinden kovulmuştu.

Saffet Sancaklı, Rasim Ozan Kütahyalı hakkında resmen suç duyurusunda bulundu.

Bir dönem Türkiye’de Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş formaları da giyen Sancaklı, şu anda Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli Milletvekili… Sancaklı, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla, “Rasim Ozan Kütahyalı hakkındaki suç duyurusu dilekçesini Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na teslim ettik” dedi ve suç duyurusunun belgelerini paylaştı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.