“Sağlık Dolu Bir Yıl”

Hürriyet, sağlık çalışanları ve kolluk kuvvetlerinin yeni yılını kutladı   İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, sağlık çalışanları ve kolluk kuvvetlerini ziyaret ederek yeni yılda başarılı görevler diledi İzmit Belediye..

“Sağlık Dolu Bir Yıl”

Hürriyet, sağlık çalışanları ve kolluk kuvvetlerinin yeni yılını kutladı

 

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, sağlık çalışanları ve kolluk kuvvetlerini ziyaret ederek yeni yılda başarılı görevler diledi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, 2021 yılının son gününde Başkan Yardımcısı Emirşah Torun, STK ve Esnaf Masası koordinatörleri Cem Serhat Dayanç ve Eray Bodur ile birlikte Kocaeli Devlet Hastanesi, Özel İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı Tıp Merkezi, Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü, Bekirpaşa Polis Merkezi ve Saraybahçe Polis Merkezi’ni ziyaret etti.

KOLLUK KUVETLERİNE ZİYARET

Kolluk kuvvetlerinin ve sağlık personellerinin yeni yılını kutlayan Başkan Hürriyet, sağlıkla dolu bir yıl geçirmeleri temennisinde bulundu. Başkan Hürriyet ve beraberindeki heyet, Emniyet Asayiş Şube Müdürü Erdal Aydınlık, Saraybahçe Polis Merkezi’nde İzmit İlçe Emniyet Müdürü Erhan Soylu ve Bekirpaşa Polis Merkezi Amiri Komiser Emrah Aydın’ı ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

SAĞLIK DOLU BİR YIL

Başkan Hürriyet, Kocaeli Devlet Hastanesi ile Özel İzmit Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı Tıp Merkezi acil servislerinde görev yapan sağlık personellerini de ziyaret etti. Hürriyet, pandemi döneminin kahramanları olan sağlık çalışanlarına görevlerinde başarılar diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL