Eğitim Genel Güncel Manşetler Spor

Şampiyonların Ödülleri Vali Aksoy’dan

VALİ AKSOY, TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLAN GÖLCÜK BARBAROS HAYRETTİN ANADOLU LİSESİ FUTSAL TAKIMI SPORCULARINA ÖDÜLLERİNİ VERDİ. Zonguldak’ta gerçekleştirilen, Türkiye Liseler arası Gençler  Futsal  Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan ve İsrail’de yapılacak Dünya..

Şampiyonların Ödülleri Vali Aksoy’dan
VALİ AKSOY, TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLAN GÖLCÜK BARBAROS HAYRETTİN ANADOLU LİSESİ FUTSAL TAKIMI SPORCULARINA ÖDÜLLERİNİ VERDİ.
Zonguldak’ta gerçekleştirilen, Türkiye Liseler arası Gençler  Futsal  Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olan ve İsrail’de yapılacak Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek olan Gölcük Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi Futsal takımı sporcuları,  Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret ettiler.
Ziyarette; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, okul müdürü Zeki Kalaç, Antrenör Hasan Alemdaroğlu ve Gölcük Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi  Futsal takımı sporcuları; Helin Ataç, Ece Tekmen, Sevda Yavuz, Sude Yavuz, Leyla İlter, Sudenur Yolcu, Kübra Deniz, Selcan Kaplan ve Ebru Kurak Belli katıldılar.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar, GölcükBarbaros Hayrettin Anadolu Lisesi Şampiyon Futsal takımı sporcularını  tanıtarak, almış oldukları  başarılar ile ilgili bilgi sunumunda bulundu ve  kabullerinden dolayı teşekkür etti.
Vali Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu konuşmalarında; “ Kazanacağız diyerek gittiniz ve başararak geri döndünüz. İlimizi ve ülkemizi temsil etme görevini sizler üstlendiniz. Bu başarınızdan dolayı hepinizi kutluyorum. Çok özel gayret ve çalışmalarınızla bu başarıyı yakaladınız. Bu ilimiz ve ülkemiz adına bizleri çok memnun etmiştir.” diyerek ,Gölcük Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi Futsal takımı sporcularını tebrik etti, başarılarının devamını dileyerek, ödüllerini verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL