Genel Güncel Manşetler Spor

Şampiyonluk kupasını Başkan Yıldırım’a getirdiler.

Play-Off grubunu şampiyon olarak tamamlayan Karamürselspor, şampiyonluk kupasını Karamüsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a getirdi. Bu sezon Süper Amatör Kümeye çıkmak için gözünü karartan ve başta Belediye Başkanı olmak üzere tüm..

Şampiyonluk kupasını Başkan Yıldırım’a getirdiler.
Play-Off grubunu şampiyon olarak tamamlayan Karamürselspor, şampiyonluk kupasını Karamüsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a getirdi.
Bu sezon Süper Amatör Kümeye çıkmak için gözünü karartan ve başta Belediye Başkanı olmak üzere tüm ilçenin gücünü alan Karamürselspor, şampiyonluk kupasını alarak Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a getirdi.
Sezon başından beri Karamürselspor Kulübüne maddi manevi desteklerini esirgemeyen Başkan Yıldırım, şampiyonluktan dolayı mutluluk duyduğunu ve Karamürselspor’un gelecek sezonlarda daha iyi yerlerde olması için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
Kulüp Başkanı Ali Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a teşekkür ederek, 2017 – 2018 Play-off Şampiyonluğu kupasını Belediye Başkanlığı makamına teslim ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL