Güncel Politika

Sanayi Komisyonu İZMİR’de

Daha önce meclise verilen arada çalışmalarına devam edeceğini ve Kocaeli genelinde programlarını sürdüreceğini belirten Tahsin Tarhan, üyesi olduğu Komisyon çalışmalarına da katılmayı ihmal etmiyor. SANAYİ KOMİSYONU İZMİR’DE Üretim Reform Paketi..

Sanayi Komisyonu İZMİR’de

Daha önce meclise verilen arada çalışmalarına devam edeceğini ve Kocaeli genelinde programlarını sürdüreceğini belirten Tahsin Tarhan, üyesi olduğu Komisyon çalışmalarına da katılmayı ihmal etmiyor.

SANAYİ KOMİSYONU İZMİR’DE

Üretim Reform Paketi ile Sanayicinin sorunlarına çözüm aramak için yoğun mesai harcayan Sanayi Komisyonu, çalışmalarına İzmir merkezinde ve Aliağa’da bulunan İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde devam ediyor.
Tahsin Tarhan “Üreticiye, Yatırımcıya, Sanayiciye faydalı olmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. İzmir’de yapacağımız çalışmalarla, bire bir temaslar sonrasında daha başarılı çalışmaları uygulamaya koyacağımıza inanıyorum” dedi.

TÜRKİYE’NİN KALKINMASI SANAYİYE BAĞLI

Tahsin Tarhan ” Türkiye’nin kalkınması, gelir seviyesinin artması üretmesine, gelişmesine bağlı. Bunun da en önemli ayağı Türk Sanayisi. Bu bağlamda sanayinin, sanayicinin yanında olmak için ziyaretlerimizi Sanayi ve Ticaret Bakanı, Sanayi Komisyonu üyesi Milletvekili arkadaşlarımızla birlikte gerçeklestiriyoruz” dedi.

3 GÜN SÜRECEK ÇALIŞMALAR YASAMA FALİYETLERİ SIRASINDA OLUMLU DÖNÜŞLER SAĞLAYACAK

Tahsin Tarhan ” 3 gün boyunca İzmir’de devam edecek çalışmalar inanıyorum ki yasama yılı başladığı zaman çok faydalı olacak. Birebir temaslar ile sanayicinin sorunu nedir, nasıl önemler alınır, uygulama nasıl olmalıdır hepsi daha yakından görülmüş olacak. Kısır bir döngü içerisinde olan ekonomiyi kalkındırmak için Sanayiyi desteklemekten başka çare yok. Bunun için Milletvekili arkadaşlarım ile birlikte ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL