29 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 128.312
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.305
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 77
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.662
Genel Güncel Kültür Sanat

Sarkuysan Korosu Gebze’de

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kocaeli halkı için kültür sanat etkinliklerini her ay düzenleniyor. Kocaeli’nin tüm ilçelerinde Kültür ve Sanat etkinliklerinin düzenlenmesine öncülük eden Büyükşehir Belediyesi, 16 Aralık Cumartesi günü saat 20.00’de..

Sarkuysan Korosu Gebze’de

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kocaeli halkı için kültür sanat etkinliklerini her ay düzenleniyor. Kocaeli’nin tüm ilçelerinde Kültür ve Sanat etkinliklerinin düzenlenmesine öncülük eden Büyükşehir Belediyesi, 16 Aralık Cumartesi günü saat 20.00’de Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde Sarkuysan Korosu Türk Sanat Müziği eserleriyle sevenleriyle buluşturuyor. Ücretsiz olarak düzenlenen programda Gebzeliler güzel bir akşam geçirme fırsatı bulacak.

SEVİLEN ESERLER SESLENDİRİLECEK

Büyükşehir Belediyesi tarafından kültür sanat etkinlikleri kapsamında Sarkuysan Korosu Gebze’de sahne alacak. Sarkuysan A.Ş. tarafından oluşturulan ve uzun yıllardan beri öz müziğin en seçkin eserlerini icra eden Sarkuysan Korosu’na solist olarak Ayşe Ekiz eşlik ediyor. Ücretsiz olarak Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde icra edilecek olan program, özellikle Türk Sanat Müziği seven konukları eşsiz bir müzik yolculuğuna götürecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.