Ekonomi Genel Güncel Manşetler Surmanset

SEDAŞ ile Muhtarların buluşması

İzmit Belediyesi Belsa Plaza Binası Meclis Toplantı Salonunda SEDAŞ ile Muhtarların buluşmasının gerçekleştiği iletişim toplantısı Vali Yardımcısı Osman Ekşi Başkanlığında yapılırken,  toplantıya, 75 muhtar katıldı. Muhtarlarla yapılan toplantıya,  İzmit Belediye..

SEDAŞ ile Muhtarların buluşması

İzmit Belediyesi Belsa Plaza Binası Meclis Toplantı Salonunda SEDAŞ ile Muhtarların buluşmasının gerçekleştiği iletişim toplantısı Vali Yardımcısı Osman Ekşi Başkanlığında yapılırken,  toplantıya, 75 muhtar katıldı.

Muhtarlarla yapılan toplantıya,  İzmit Belediye Başkanı Dr.Nevzat Doğan, Milletvekili Zeki Aygün, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu ile SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk  ve beraberinde Dağıtım Varlıkları Grup Müdürü Enver Aka, Şebeke İşletme Bakım Grup Müdürü Burhan Ak, Şebeke Opersayon Müdürü Gürcan Seymen ile Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan ve Kocaeli Şebeke Operasyon Sorumlusu Çınar Aslan, Merkez Arıza Sorumlusu Erhan Zıgarlı da katıldılar.

MUHTARLAR EN ÖNEMLİ PAYDAŞLARIMIZ ARASINDA

        Dr.ErsanŞentürk, yapılan toplantıda bir sunum yaparak SEDAŞ’ın sahada gerçekleştirdiği operasyonel işleri Muhtarlara ayrıntılı olarak aktardı. Yaptığı konuşmada, “Muhtarların kamuoyunun taleplerini aktaran çok değerli bir iletişim köprüsü oluşturduğunu ve bu anlamda çok saygı duyduğumuz kamu temsilcileri olduğunu belirtmek istiyorum. Bildirimleriniz bizim için çok değerli. Kocaeli de muhtarlarla yapılan toplantıların SEDAŞ adına çok verimli olduğunu söylemek isterim” dedi. Şentürk, Enerjinin sürekliliğini sağlamak ve kaliteli bir şekilde sizlere sunulması için 7 gün 24 saat çalışıyoruz. Mahalleleriniz için dile getirdiğiniz taleplerinizi tek tek not aldım. Muhtarlarımızın ilettiği talepler,  Müdür düzeyinde SEDAŞ yöneticilerince yerinde incelenecek, değerlendirilecek. Yerel yönetimler düzeyinde muhtarlarımızla iyi bir koordinasyon sağlamamız ve sizlerin desteği çok önemli. WFM İş gücü yönetim sistemi ile yeni bir dönemi başlattık.” dedi.

İYİ GELİŞMELER OLUYOR

         Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, “Bu toplantılarda ilgili yöneticilere sorularınızı yönelterek kendilerinden direkt bilgi alabiliyorsunuz. Burada gaye üzüm yemektir. SEDAŞ teknoloji altyapılı işlere imza atarak gelişim sağlıyor. Verimlilik esaslı bir çalışma şekli kurduklarını bende takip ediyorum. ” dedi.

NEVZAT DOĞAN’DAN SEDAŞ’A TEŞEKKÜR

         İzmit Belediye Başkanı Dr.Nevzat Doğan’da, SEDAŞ’ın süreçleride bir kamu hizmeti verilmesi yönünde. 9 Yıldır önceki konumundan çok ileri noktada. Ersan Bey gerekli müdahalelerde ekibini de iyi yönlendiriyor. Kendisine teşekkür ediyoruz. Ricam yapılan çalışmaların ölçülebilir olmasını sağlamalarıdır. ”dedi.

         Vali Yardımcısı Osman Ekşi de toplantılardan alınan verim ve gösterdikleri ilgi nedeniyle Muhtarlara ayrı ayrı teşekkür ettiklerini açık kapı projesi ile de bilgi verdi. Belediye Başkanlığına ev sahipliği için teşekkür etti. SEDAŞ’a da olumlu ve çözüm odaklı yaklaşımları için teşekkür etti.  SEDAŞ Yöneticileri de toplantıya katılan muhtarlara ayrı ayrı teşekkür ederken, köy şebekesi incelenecek muhtarlarla randevu alınacağı ve  SEDAŞ yetkililerinin sahada inceleme yapacağı belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL