Güncel Manşetler

SEDAŞ Kapı Kapı Bilgilendirmeye Devam Ediyor

SEDAŞ’ın altyapı ve yatırım çalışmaları öncesi çalışma bölgesinde bulunan elektrik kullanıcılarını,  broşürle kapı kapı bilgilendirmesi beğeni ile karşılanıyor. HERŞEY SİZİN İÇİN! SEDAŞ Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce İllerinde elektrik şebekesi üzerinde yeraltı kablolu..

SEDAŞ Kapı Kapı Bilgilendirmeye Devam Ediyor

SEDAŞ’ın altyapı ve yatırım çalışmaları öncesi çalışma bölgesinde bulunan elektrik kullanıcılarını,  broşürle kapı kapı bilgilendirmesi beğeni ile karşılanıyor.

HERŞEY SİZİN İÇİN!

SEDAŞ Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce İllerinde elektrik şebekesi üzerinde yeraltı kablolu altyapı yatırım çalışmalarına  başlamadan önce, çalışma yapacağı mahalle, cadde ve sokaklar üzerinde bulunan  esnaf ve hane sahiplerini, “Her şey sizin için, daha kaliteli hizmet ve enerji için!” başlıklı broşürlerle kapı kapı bilgilendiriyor. Aynı broşürde yapılan çalışmaların elektrik kullanıcılarına daha iyi hizmet sunulabilmesi için gerçekleştirildiği ifade edilirken, “İyi niyetinize güveniyor, hoşgörünüze teşekkür ediyoruz” mesajı da veriliyor.

ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ ÖNEMLİ

SEDAŞ yöneticileri, “Bölgemizdeki tüm elektrik kullanıcıları en önemli paydaşlarımız” açıklamasında bulunurken,  “Çalışmalarımız sırasında,  iletişim kurarak elektrik dağıtım faaliyetlerimiz hakkında paydaşlarımıza bilgi aktarmak, müşterilerimize verdiğimiz değeri göstermek,  ilerlettiğimiz süreçlere fayda sağlıyor, şikâyet konusu olabilecek hususlar bu bilgilendirmelerle ortadan kalkıyor” dediler. SEDAŞ’ın elektrik kullanıcıları için hazırladığı ve kapı kapı teslim ettiği broşürlerde, planlı kesinti sürecine, iş güvenliğine, çevre ve yapılan altyapı çalışmalarında kurumlar arası işbirliğine, iş bölümü ve şirket iletişim bilgilerine yer veriliyor.

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ (EYS)

Kalite politikası ve müşteri memnuniyeti politikası kapsamında şikayetleri değerlendiren, kök nedenleri belirleyen ve bir daha olmaması için önlem alan SEDAŞ, bu anlayış ile görev yapan çalışanlarıyla değişimi ve yeniliği de destekleyerek, süreçlerini daha çok iyileştirmek ve verimliliği de geliştirmek üzere, entegre yönetim sistemlerini kuruyor, çalışanları ile düzeltici ve önleyici faaliyetler gerçekleştiriyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL