Güncel Manşetler

SEDAŞ Kocaeli’de ki Muhtarları Unutmadı

(SEDAŞ) Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. Kocaeli İl Yöneticisi Çınar Aslan, Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan, Kurumsal İletişim Uzmanı Burçin Başcı Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş’ı 19 Ekim Muhtarlar..

SEDAŞ Kocaeli’de ki Muhtarları Unutmadı

(SEDAŞ) Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. Kocaeli İl Yöneticisi Çınar Aslan, Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan, Kurumsal İletişim Uzmanı Burçin Başcı Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş’ı 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla makamında ziyaret ederek, Kocaeli’deki tüm muhtarların muhtarlar gününü kutladıklarını bildirdiler.

Vedat Yoldaş SEDAŞ’ı temsilen kendisine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, “Kutlama için yaptığınız bu nezaket dolu ziyaret bizleri onurlandırdı. SEDAŞ yöneticilerinin bugün SMS ile tüm muhtarlarımıza ilettiği mesaj, SEDAŞ İcra Başkanı Sayın Bekir Sami Güven’den aldığımız yazılı tebrik mesajı bizleri çok mutlu etti ve  sevindirdi. Bizlere verdiğiniz değeri gösteren bu nezaketli ve hassas yaklaşımınız ve kutlama mesajlarınıza ayrı ayrı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce İllerinde elektrik dağıtım hizmeti sunan SEDAŞ, faaliyet bölgesinde bulunan ve telefonları VIP hattı olarak SEDAŞ çağrı merkezinde tanımlanan muhtarların cep telefonlarına SMS göndererek muhtarlar gününü kutladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL