Ekonomi Genel Güncel Manşetler Yaşam

Sedaşlı Kadınlardan Hatıra Ormanı

SEDAŞ gelecek kuşaklara güzel bir dünya bırakılması amacıyla her kadın çalışanı için 7 Ağaç Ormanlarında bir fidan dikilmesini sağlayarak hatıra ormanı kurdu.  Bekir Sami Güven SEDAŞ’ta özelleşmeden sonra kadın çalışan..

Sedaşlı Kadınlardan Hatıra Ormanı

SEDAŞ gelecek kuşaklara güzel bir dünya bırakılması amacıyla her kadın çalışanı için 7 Ağaç Ormanlarında bir fidan dikilmesini sağlayarak hatıra ormanı kurdu.

 Bekir Sami Güven SEDAŞ’ta özelleşmeden sonra kadın çalışan sayısının 10 kat artırıldığını ve SEDAŞ’ın enerji dağıtım şirketleri içinde 10’u üst düzey yönetici olan Direktör, Müdür, Mühendis, Sorumlu,  Uzman ve Görevli kadrosunda 150 bayan çalışanıyla örnek şirketler içinde yer aldığını belirtti. SEDAŞ’ın sosyal sorumluluğu ve çevreye karşı hassasiyetini ortaya koyarak gelecek kuşaklar için yaptığı uygulamadan kadın çalışanlarda çok memnun kaldılar.

Bekir Sami Güven, konuşmasında SEDAŞ’ta çalışan kadınların, enerji sektöründe görev almak isteyen ve kariyer yapmayı planlayan kadınlara da rol model olduklarını belirtti ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti. SEDAŞ gelecek kuşaklara güzel bir dünya bırakılması amacıyla hatıra ormanı kurmak ve ÇEKÜL Vakfı ile işbirliği kapsamında her kadın çalışanı için 7 Ağaç Ormanlarında bir fidan dikilmesini sağladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL