31 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 136.525
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.322
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 78
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.703
Genel Güncel Manşetler

SEDAŞ’tan Ayaz’a Ziyaret

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’a Nezaket Ziyaretinde Bulundu. SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’a nezaket ziyaretinde bulundu ve Başiskele de proje..

SEDAŞ’tan Ayaz’a Ziyaret

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’a Nezaket Ziyaretinde Bulundu.

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’a nezaket ziyaretinde bulundu ve Başiskele de proje bazında 2018 yılı yatırımları kapsamında yapacakları çalışmalar hakkında bilgi  verdi.

Dr.Ersan Şentürk, SEDAŞ’ın en önemli paydaş iletişimi sağladığı kurumların başında Belediyelerin ve kamu görevlileri içinde de Muhtarların geldiğini, SEDAŞ’ın Bölgesinde 49 Belediye ve 2110 Muhtar bulunduğunu etkin iletişim için ulaşılabilir olmayı ve iş konusunda da çözüm odaklı çalışma prensibi uyguladığını belirtti.

Misafiri ile yakından ilgilenen Hüseyin Ayaz, Dr.Ersan Şentürk’e el emeği ile yapılmış büyük bir duvar panosu hediye etti. Başkan Ayaz “Nazik ziyaretinize, hızla büyüyen Başiskele’nin artan enerji talebine olumlu ve çözüm odaklı yaklaşımınıza teşekkür ediyor, görevinizde başarılar diliyorum.”dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.