Güncel Manşetler

Şehir Tiyatroları Kasım’da dolu dolu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, kasım ayında birçok oyunla seyircinin karşısına çıkacak. 20 yılda 125 oyun sahneleyen Kocaeli Şehir Tiyatroları, yeni sezonda perdelerini Keşanlı Ali Destanı ile açarak 20. yılını..

Şehir Tiyatroları Kasım’da dolu dolu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, kasım ayında birçok oyunla seyircinin karşısına çıkacak. 20 yılda 125 oyun sahneleyen Kocaeli Şehir Tiyatroları, yeni sezonda perdelerini Keşanlı Ali Destanı ile açarak 20. yılını coşkuyla kutlamıştı. İlk kez 1964 tarihinde sahnelenen Keşanlı Ali Destanı, aradan yıllar geçmesine rağmen Türk tiyatrosunun temel taşlarından biri olma özelliğini yitirmedi. Kocaeli şehir tiyatrolarında bu ay; Mavi Yelkenli, Çıkmaz Sokak Çocukları, Jan Dark, Keşanlı Ali Destanı ve Fareler ve İnsanlar oyunları sahnelenecek.

ESKİ VE YENİ OYUNLAR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Kasım Ayında birçok eski ve yeni oyunla seyircinin karşısına çıkacak. Mavi Yelkenli, Çıkmaz Sokak Çocukları, Jan Dark, Keşanlı Ali Destanı ve Fareler ve İnsanlar oyunları SDKM Büyük Sahne’de oynanacak. Ayrıca SDKM Oda Tiyatrosunda; İyi Geceler Anne, Beyaz Tay oyunları sahnelenecek. Hak ve Mahallenin Neşesi oyunları Gebze Osman Hamdi Bey Sahnesi’nde sahnelenecek. Mahallenin Neşesi oyunu Gölcük Kazıklı Kervansaray sahnesinde de sahnelenecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL