Ekonomi Güncel Manşetler

Seka 50. Yıl Spor Salonu yenileme ihalesi yapıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi spor organizasyonlarında kente hizmet eden Seka 50. Yıl Spor Salonu’nda tadilat çalışması yapacak. Kağıtspor’un Yaz Okulları başta olmak üzere okulların ve kurumların aktivite düzenledikleri Seka 50. Yıl..

Seka 50. Yıl Spor Salonu yenileme ihalesi yapıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi spor organizasyonlarında kente hizmet eden Seka 50. Yıl Spor Salonu’nda tadilat çalışması yapacak. Kağıtspor’un Yaz Okulları başta olmak üzere okulların ve kurumların aktivite düzenledikleri Seka 50. Yıl Spor Salonu tabanından tavanına kadar elden geçirilecek. Batı Terminali yanında yer alan spor salonu onarım ve tadilat çalışmalarının ardından daha kullanışlı hale gelecek. Büyükşehir Belediyesi salonun yenileme çalışmaları için ihale gerçekleştirdi.

 9 FİRMA TEKLİF VERDİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Seka 50. Yıl Spor Salonu’nda bakım, onarın ve tadilat işlerinin yapılması için ihale düzenledi. Büyükşehir Belediyesi İhale Salonun da gerçekleştirilen ihaleye 9 firma teklif verdi. En düşük teklifi 149 bin TL ile Doğan Yapı İnşaat verirken, en yüksek teklif 264 bin TL ile Erdoğan Yatırım İnşaat’tan geldi.

 TABANDAN TAVANA YENİLİK

Çalışma kapsamında salonun ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri yenilenecek. Tuvalet ve soyunma odaları bölümlerinde tadilat çalışması yapılacak. Pencere doğramaları yenilenecek olan spor salonunda çatı tadilat çalışması da gerçekleştirilecek. Salonun giriş kısmına yağmurdan korumak amacıyla sundurma yapılacak. Çalışmada ayrıca saha kısmına cila uygulanacak.

Firmalar                                  Teklifler    

Doğan Yapı İnşaat                149 bin TL

Bülent Tekin                          158 bin TL

MCK inşaat                            163 bin TL

T-İ Yapı                                  172 bin TL

Erer İnşaat                             174 bin TL

Zorbey Erol                            176 bin TL

Masyapı İnşaat                      184 bin TL

Özensoy İnşaat                     196 bin TL

Erdoğan Yatırım İnşaat         264 bin TL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL