21 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 116.565
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 1.894
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 74
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.512
Genel Manşetler Politika Surmanset

Şeker:‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü ‘’en içten dileklerimle kutluyorum.

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ    AK Parti Kocaeli Milletvekili, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İlyas Şeker, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü vesilesi ile tüm gazetecilerin bu anlamlı gününü..

Şeker:‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü ‘’en içten dileklerimle kutluyorum.

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ

   AK Parti Kocaeli Milletvekili, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İlyas Şeker, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü vesilesi ile tüm gazetecilerin bu anlamlı gününü kutlayarak gazetemize basın açıklamasında bulundu:

Halkın tarafsız ve doğru haber kaynakları ile bilgilendirilmesi noktasında kıymetli gazetecilerimize önemli görev ve sorumluluklar düşmektedir. Bu bağlamda gazeteciler, imkan ve şartlar ne olursa olsun sorumluluklarını ve görevlerini en iyi şekilde yerine getirmek için fedakarlık yapmaktan kaçınmayan, toplumumuzu oluşturan bireylere doğru bilgi ve haber akışını sağlama noktasında önemli misyona sahip kimselerdir. Bu sebeple emektar gazetecilerimizin ortaya koymuş oldukları çabalar, hiç kuşkusuz takdire şayandır.

Gazetecilerimiz, yakın tarihte ulusal gündemde de sıkça gündeme gelen ve devlet olarak Birleşmiş Milletler nezdinde de dik duruş sergilediğimiz Doğu Kudüs’ün Filistin Devleti’nin başkenti sayılması meselesinde ve 15 Temmuz 2016 tarihinde milletimizin maruz kaldığı hain darbe girişiminde millet iradesini hiçe sayan vesayetçi anlayışlara artık itibar etmeyerek üstlerine düşen görev ve sorumlulukları layıkı ile yerine getirmişlerdir. Bununla beraber AK Parti’nin iktidara geldiği günden bu güne dek gazetecilerimizin çalışma koşullarının iyileştirilmesi yönünde attığı adımlar ulusal ve yerel medyamızın gelişimi açısından da önemli bir rol oynamıştır.

Vatandaşlarımıza hızlı ve doğru haber iletmeyi ilke edinerek çalışmalarını sürdüren yerel ve ulusal basın mensuplarımızın, geçmişten günümüze emeği geçen yazılı, görsel ve işitsel basın çalışanlarımızın ‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü ‘’ en içten dileklerimle kutluyor, doğru ve tarafsız haber yapma yolunda gece gündüz özveriyle yaptıkları çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.