Sevgiler Gününe özel çalışma

İzmit Belediyesinden Sevgiler Gününe özel çalışma   İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, özel günlerin mutluluğunu vatandaşlarla yansıtmak adına kenti Sevgililer Günü konsepti ile rengarenk..

Sevgiler Gününe özel çalışma

İzmit Belediyesinden Sevgiler Gününe özel çalışma

 

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, özel günlerin mutluluğunu vatandaşlarla yansıtmak adına kenti Sevgililer Günü konsepti ile rengarenk yaptı

‘Üreten Belediye’ vizyonuyla hareket eden İzmit Belediyesi, kendi atölyelerinde öz kaynaklarıyla ürettiği malzemelerle vatandaşların yüzünde gülümsetmeye devam ediyor. 14 Şubat Sevgililer Günü için de kolları sıvayan İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 14 Şubat’ı simgeleyen kalp dekorlu kent mobilyası yaptı. Sabri Yalım Parkı, Sanat Sokağı ve Belsa Plaza önüne yerleştirilen kalp dekorlu kent mobilyası vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKİLDİLER

İzmit Belediyesi 14 Şubat Sevgililer Günü öncesinde kentin dört bir yanını sevgililer günü konseptine uygun olarak süslemeye devam ediyor. Kendi öz kaynaklarını kullanarak çalışmalarına devam eden İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları ‘Gülümseyin İzmittesiniz’ yazılı kalp dekorlu kent mobilyasını Belsa Plaza önüne yerleştirdi. Yerleştirilen kalp dekorlu kent mobilyasının önünde hatıra fotoğrafı çekilen vatandaşlar, yapılan çalışmalardan memnun kaldığını belirterek çalışmalardan ötürü İzmit Belediyesine teşekkür etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL