27 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 127.651
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.209
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 76
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.511

SİYER-İ NEBİ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI.!

Anadolu Gençlik Derneğinin geleneksel hale getirdiği Liseli Gençler Efendimizin İzinde Ve Ortaokul Öğrencileri Efendimizin İzinde Yarışması Sınavı 16 Aralık 2017 Saat 11:00’da yapıldı. Türkiyenin 81 il ve ilçelerinde sınava giren..

SİYER-İ NEBİ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI.!

Anadolu Gençlik Derneğinin geleneksel hale getirdiği Liseli Gençler Efendimizin İzinde Ve Ortaokul Öğrencileri Efendimizin İzinde Yarışması Sınavı 16 Aralık 2017 Saat 11:00’da yapıldı. Türkiyenin 81 il ve ilçelerinde sınava giren öğrencilerin ve ailelerin merak ettiği AGD Siyer-i Nebi sınav sonuçları ve Siyer-i Nebi yarışma sonuçları açıklandı. Sonuçlar www.efendimizinizinde.com adresinde yayınlandı.

Kocaeli de 31 Aralık’ta ilçelerde düzenlenen Mekke’nin ve Kudüs’ün Fethi gecesi programlarında ilçe derecesine girenlerine ödülleri ve hediyeleri takdim edildi.

  İzmit İlçesi

ORTAOKUL ERKEKLER                   ORTAOKUL BAYANLAR

1             OSMAN TANRIVERDİ                    1             İCLAL SEVDE YAVUZ

2             MUHAMMED METE                       2             HÜMEYRA HALICI

3             MUHAMMED ÖZGÜL                    3             MERVE AYAZ

 

LİSE ERKEKLER                  LİSE BAYANLAR

1             SERKAN BOLAT                1             FİRDEVS TUĞBA TOKAT

2             RAMAZAN ÇİNİ                               2             RUBEYDA KARABOĞA

3             ÖMER KARACA                3             DİLARA TEKİN

 Başikele ilçesi

 

ORTAOKUL ERKEKLER                   ORTAOKUL BAYANLAR

1             CENGİZHAN VEKİLOĞLU                             1             MERVE ONBAŞIOĞULLAR

2             MUHAMMEDBİLALYILMAN                       2             IRMAK ALATAŞ

3             BATUHAN MUSAOĞLU                                3             NİSANUR DEDE

 

LİSE ERKEKLER                  LİSE BAYANLAR

1             MEHMET FATİH ÇİFTCİ                 1             EMİNE ELMAS

2             OĞUZHAN ŞAL                 2             KÜBRA AZI

3             ENSAR ÇAĞMAN                            3             KÜBRA BABACAN

Çayırova ilçesi

ORTAOKUL ERKEKLER                   ORTAOKUL BAYANLAR

1             ABDULMELİK KUMEK                    1             İREM NUR ŞENYURT

2             FATİH TERZİ                       2             FATMA SUDE ŞENTÜRK

3             SALİH KARAKÜTÜK                        3             AYŞEGÜL YILMAZ

 

LİSE ERKEKLER                  LİSE BAYANLAR

1             EREN KARDEŞ                   1             RABİA GÜNEŞ

2             İSMAİL KALKAN                               2             RÜMEYSA ERKMEN

3             UMUT SIĞINÇ                  3             NİDA NUR AYDIN

Darıca ilçesi

ORTAOKUL ERKEKLER                   ORTAOKUL BAYANLAR

1             FAHRİ BURAK ÖZDEMİR                              1             RUVEYDA KARAKAYA

2             OKAN ÇAKMAK                               2             BEYZA NUR CELİK

3             İ.YUSUF KOCAPINAR                     3             ESMANUR YÜCE

 

LİSE ERKEKLER                  LİSE BAYANLAR

1             H.İBRAHİM BOZDEMİR                 1             BÜŞRA CUMA

2             YETGİN AKCAN                2             AYŞE YILDIRIM

3             ÖMER ALKIŞ                      3             RÜMEYSA GÜVEN

Derince İlçesi

ORTAOKUL ERKEKLER                   ORTAOKUL BAYANLAR

1             AHMET ŞENMEMİŞ                        1             MRANAALPARSLAN

2             E.SEYYİDHAN AKDEMİR                               2             TUANATAŞKIN

3             ABDULKERİM ŞAHİN                     3             MERVE NİDA DEMİR

 

LİSE ERKEKLER                  LİSE BAYANLAR

1             HALİL KARAMUS                             1             ASUMAN DUMAN

2             M EMİN ELTUTAN                          2             MERVE TOKLU

3             UBEYDULLAH GÜR                         3             DİLARA ATASOY

Dilovası İlçesi

ORTAOKUL ERKEKLER                   ORTAOKUL BAYANLAR

1             İSHAK YUSUF ÇELENK                   1             SÜHEYLA NUR ŞENTÜRK

2             YUSUF ER                           2             ZELİHA BEGÜM BÜLBÜL

3             DOĞAN İLASLAN                             3             SEMANUR DURSUN

 

LİSE ERKEKLER                  LİSE BAYANLAR

1             SERKAN KERETAŞ                            1             SİNEM CEREN BAKİ

2             OĞUZHAN YILDIZTAŞ                    2             SEVGİ OĞUR

3             BARAN ÇELİK                    3             ZEHRA YİĞİT

Gebze İlçesi

ORTAOKUL ERKEKLER                   ORTAOKUL BAYANLAR

1             KAAN AKYEL                      1             GÜLŞAH ŞEYMA ŞEKER

2             HALİL İBRAHİM ÇÖPCÜ                2             EDANURKILIÇ

3             H.MUZAFFER ER                              3             ŞEYMA YÜCETAŞ

 

LİSE ERKEKLER                  LİSE BAYANLAR

1             ALPEREN ÖMER ÇAMCI                               1             MELİKE KAYHAN

2             MUHAMMED ERDEM                   2             BURÇAK BALÇİN

3             FURKAN ÇANCI                               3             MERVE YÜCETAŞ

Gölcük İlçesi

ORTAOKUL ERKEKLER                   ORTAOKUL BAYANLAR

1             ENSAR YILMAZ                 1             ELİFSENA AKÇAY

2             ABDULSAMET ÖNER                      2             NURSENA ATASEVER

3             M YASİN ALDEMİR                         3             ZEHRANURESİNYÜKSEL

 

LİSE ERKEKLER                  LİSE BAYANLAR

1             BİLAL KANDEMİR                            1             AYŞE BULUT

2             MUHAMMEDERENÇİNKO                           2             ZEYNEP KILIÇ

3             KERİM YILDIRIM                              3             HAVVANURŞENGEZER

Kandıra İlçesi

ORTAOKUL ERKEKLER                   ORTAOKUL BAYANLAR

1             ÖMER FARUK KOÇ                         1             BEYZA HARBİ

2             KEREM KESİKBAŞ                            2             HAZEL BACACI

3             ABDULLAH SOYDAŞ                       3             ÖZNUR GÜNGÖR

 

LİSE ERKEKLER                  LİSE BAYANLAR

1             YUSUF ÖZDİL                    1             BETÜL AŞUT

2             SELAHATTİN OKDEM                     2             BEYZANUR TOKAR

3             RAMAZAN KAYACAN                    3             SEBAHAT KOÇ

Karamürsel İlçesi

ORTAOKUL ERKEKLER                   ORTAOKUL BAYANLAR

1             YASİN SADE                       1             ŞEVVAL TANER

2             ALİ SERHAT PEHLİVAN                  2             AYŞENURÇELİK

3             BERAT ERYÜREK                              3             SILADURGUN

 

LİSE ERKEKLER                  LİSE BAYANLAR

1             ABDÜLKADİR BATGÜN                 1             HÜSNANUR BÜYÜK

2             MUHAMMET E TURGUT                              2             EZRA HASTEN

3             BER ER TOMRUK                             3             FATIMA ZEHRA AYDIN

Kartepe İlçesi

ORTAOKUL ERKEKLER                   ORTAOKUL BAYANLAR

1             BURHAN FARUK ASLAN                               1             SÜVEYBE RANA YİĞİT

2             ZAFER YILMAZ                  2             AYŞE SEHLE CINAK

3             MELİH ŞENMEMİŞ                          3             BİRGÜL VURAL

 

LİSE ERKEKLER                  LİSE BAYANLAR

1             ENES BURAK YAVUZ                      1             FEYZANUR ŞAHİN

2             FURKAN DOĞAN                            2             GÜLCAN YAVUZ

3             H.SELMAN YILDIRIM                      3             RABİA SULTAN GÜRLER

Körfez İlçesi

ORTAOKUL ERKEKLER                   ORTAOKUL BAYANLAR

1             NURULLAH ŞAHİN                          1             ÖZLEM MERVE KOCA

2             İBRAHİM ERDEM                             2             HANIM BİNGÖL

3             ABDULSELAM BAYTUT                  3             RUMEYSA UMURBEK

 

LİSE ERKEKLER                  LİSE BAYANLAR

1             BÜNYAMİN MEŞE                           1             DİLBER BOZDEMİR

2             MUSTAFA KARKIN                         2             CEYHAN KARADAĞ

3             DEVRAN ADİGÜZEL                        3             SEMİHA ŞEKER

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.