Güncel Manşetler

Soba’dan Kongreye İlişkin İlk Açıklama

Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba bugün açıklanan kongre tarihlerinin ardından sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir değerlendirme yaptı. Soba yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Ak Partimiz..

Soba’dan Kongreye İlişkin İlk Açıklama

Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba bugün açıklanan kongre tarihlerinin ardından sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir değerlendirme yaptı.

Soba yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Ak Partimiz Kasım ayı sonuna kadar tamamlanacak kongre sürecine hayırlısıyla girmiş bulunmaktadır.
Bu kutlu davada göreve geldiğimiz tarihten bugüne değin devraldığımız bayrağı partimize , Kurucu Genel Başkanımıza ve hizmetinde olduğumuz milletimize layık bir şekilde, hep ileriyi hedefleyerek en iyi şekilde taşımaya gayret ettik ve bize verilen görevler dahilinde de etmeye devam edeceğiz inşaallah.
Genel Merkezimiz ve İl Başkanlığımızın Gebze’miz için belirlemiş olduğu Kongre tarihimiz 24 eylül 2017 Pazar günü olmuştur. Saat 11:00 de Osman Hamdi Bey Kültür merkezinde gerçekleşecek olan 6. Olagan Kongremiz’in Gebze’miz için hayırlı olmasını diler, sonuçların İlçemize, İlimize ve Türkiyemize başarı ve esenlik getirmesini temenni ederim …”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL