26 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 132.913
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.198
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 75
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.618
Genel

Soyluçiçek Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu

CHP Çayırova Muhtarlarla  kahvaltıda  bir araya geldi. CHP Çayırova İlçe Başkanı  Cihan Soyluçiçek, İl Başkan yardımcısı  Hakan Altıparmak İlçe yönetimi ,  Belediye meclis üyeleri, ’19 Ekim Muhtarlar Günü’ nedeniyle Çayırova..

Soyluçiçek Muhtarlarla Kahvaltıda Buluştu

CHP Çayırova Muhtarlarla  kahvaltıda  bir araya geldi.

CHP Çayırova İlçe Başkanı  Cihan Soyluçiçek, İl Başkan yardımcısı  Hakan Altıparmak İlçe yönetimi ,  Belediye meclis üyeleri, ’19 Ekim Muhtarlar Günü’ nedeniyle Çayırova muhtarlarıyla düzenledikleri kahvaltıda  bir araya geldiler .

Cihan Soyluçiçek, Muhtarlar günü nedeniyle yayınladığı mesajında  “Demokrasimizin en köklü örneğini temsil eden, seçimle iş başına gelmiş, kamu yönetim zincirinin ilk halkası olan muhtarlarımız, vatandaşlarımızın devletimize ihtiyaç duyduğunda çalacakları ilk kapı olmaları açısından son derece önemli bir vazifeyi yerine getirmektedirler.

Hem milleti hem devleti temsil eden muhtarlarımız görev yaptığı mahallelerdeki vatandaşların taleplerini ve mahallelerin sorunlarını en kısa sürede yetkili makama ileterek, kamu hizmetlerinin mahalle halkına ulaşmasında etkin bir rol oynamakta ve çağdaş kamu yönetimi anlayışının en temel ihtiyaçlarından biri olan katılımcılığın sağlanmasına büyük katkı vermektedirler.

19 Ekim 1829 tarihinde ülkemizde kurulan ilk muhtarlık teşkilatının yıldönümünün hükümetimiz tarafından “Muhtarlar Günü” olarak kutlanmasının kabul ve ilan edilmesi, devletimizin muhtarlarımıza verdiği önemin ve değerin bir göstergesidir.

Bu duygu ve düşüncelerle, değerli muhtarlarımızla daima diyalog ve işbirliği içinde olacağımızı vurguluyor, 19 Ekim Muhtarlar Gününde tüm muhtarlarımıza çalışmalarında kolaylık ve başarılar diliyor,  sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.