Tarım Ve Orman Bakanlığı’ndan “Görüşünü Bildir” platformu

Kocaeli İl Tarım Ve Orman Müdürlüğünden Duyurulur… “Bakanlığımızca III.Tarım Orman Şûrası; bitkisel, hayvansal ve su ürünleri üretiminin geliştirilmesine; gıda üretimi, güvenliği ve güvenirliğinin teminine; kırsal kalkınma, toprak, su kaynakları ve..

Tarım Ve Orman Bakanlığı’ndan “Görüşünü Bildir” platformu

Kocaeli İl Tarım Ve Orman Müdürlüğünden Duyurulur…

“Bakanlığımızca III.Tarım Orman Şûrası; bitkisel, hayvansal ve su ürünleri üretiminin geliştirilmesine; gıda üretimi, güvenliği ve güvenirliğinin teminine; kırsal kalkınma, toprak, su kaynakları ve biyo-çeşitliliğin korunması ile bu kaynakların sürdürülebilir kullanımına; çiftçinin örgütlenmesi ve bilinçlendirilmesine; tarımsal ve hayvansal üretimin planlanmasına, tarımsal desteklemelerin etkin bir şekilde yönetilmesine; tarımsal piyasaların düzenlenmesine; orman ve mera yönetimine; tabiatın korunmasına ilişkin stratejiler oluşturulmasını hedeflemektedir. Bu bağlamda Bakanlığımızın sura.tarimorman.gov.tr adresinde “Görüşünü Bildir” platformu açılmıştır.

Bakanlığımız Bu platform ile III. Tarım Orman Şûrası Kapsamında sizlere fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıkça ifade edebileceğiniz bir paylaşım alanı sunmaktadır.

Şimdiden tarım sektörüne yönelik görüş, önerileri ve projelerinizi bizimle paylaşmanız büyük önem arz etmektedir. Bu kapsamda Türk tarımının geleceğine ilişkin ilham verici katkılarınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.”

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL