“Ticaret Odaları bizlerin önemli bir paydaşıdır”

KTO’dan Derince Gümrük Müdürü’ne Ziyaret Körfez Ticaret Odası Meclis Başkanı Güngör Ayhan ve Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk Derince Gümrük Müdürü İbrahim Uçar’a ziyarette bulundu. Ziyarette bölge ticareti üzerine fikir..

“Ticaret Odaları bizlerin önemli bir paydaşıdır”

KTO’dan Derince Gümrük Müdürü’ne Ziyaret

Körfez Ticaret Odası Meclis Başkanı Güngör Ayhan ve Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk Derince Gümrük Müdürü İbrahim Uçar’a ziyarette bulundu. Ziyarette bölge ticareti üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

Körfez Ticaret Odası Meclis Başkanı Güngör Ayhan ve Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk Derince Gümrük Müdürü İbrahim Uçar’a ziyarette bulundu. Ziyarette bölge ticareti üzerine fikir alışverişinde bulunulurken

Bölge İhracatının Geliştirilmesi Ve Lojistik Hareket Görüşüldü

Ziyarette Derince Gümrük Müdürü İbrahim Uçar’dan bölge ticareti üzerine detaylı bilgil alınırken, bölgemizdeki ihracatımız ve bunun getirdiği lojistik hareketin daha iyiye götürülmesi ve bu süreçte karşılaşacak sorunların nasıl çözüleceği gibi konular detaylı olarak görüşüldü. Ayrıca Özel sektör, ticaret ve sanayi odaları ve Bakanlık arasında yakın çalışmalar yapmak,  üreticilerin, sanayicilerin, ihracatçıların ve gümrük müşavirlerinin önündeki engelleri kaldırmak ve ticaret diplomasisinin tüm nimetlerini etkin şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla ticaretin kolaylaştırılması üzerine yapılabileceklerde ziyarette konuşuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Uçar ‘’ ticaret odaları bizlerin önemli bir paydaşıdır. Yaptığımız her görüşme bizler için çok kıymetlidir. Bu anlamda hem meclis başkanımız hem yönetim kurulu başkanımız Recep Öztürk’e teşekkür ediyorum’’ dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL