Güncel Manşetler

Toltar, cami inşaatını inceledi

Dilovası Merkez Camii Derneği Başkanı Hakkı Nalbant ve dernek üyeleri, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’a caminin yapılmasında verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür etti. Başkan Toltar’ı kahvaltı programında ağırlayan Dernek Başkanı..

Toltar, cami inşaatını inceledi

Dilovası Merkez Camii Derneği Başkanı Hakkı Nalbant ve dernek üyeleri, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’a caminin yapılmasında verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür etti.

Başkan Toltar’ı kahvaltı programında ağırlayan Dernek Başkanı Hakkı Nalbant, Belediye Başkanı Ali Toltar’ın duyarlılığından ve yapmış olduğu katkılardan dolayı hem dernek olarak, hem de mahalle sakinleri olarak büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek; “Belediye Başkanımız, bizleri kırmadı ve camimizde yer alan eksiklikleri ortadan kaldırmak adına bizlere sürekli yardımcı oldu. Camimizin inşaatına büyük destek veren Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ

İlçede yapımı süren Merkez cami inşaatını gezerek incelemelerde bulunan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, camilerin İslamiyet’in sembolü olduğunu belirterek, “Camilerimizin ihtiyaçlarını ve yapılan çalışmaları yakından takip ediyoruz. Belediye olarak tüm imkânlarımızı seferber edip, vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz. Çalışmalarımızda ilk önceliğimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik hizmet ediyor bu kapsamda Cami inşaatının bir an önce tamamlanması için her türlü teknik desteği veriyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL