Güncel

Toltar’ın Teravih Buluşmaları Devam ediyor

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Ramazan ayı münasebetiyle mübarek ayın ilk gününden itibaren başlattığı ‘Teravih Sonrası Ramazan Sohbetleri’ ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Her gece başka bir mahallede vatandaşlarla buluşan..

Toltar’ın Teravih Buluşmaları Devam ediyor

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Ramazan ayı münasebetiyle mübarek ayın ilk gününden itibaren başlattığı ‘Teravih Sonrası Ramazan Sohbetleri’ ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Her gece başka bir mahallede vatandaşlarla buluşan Başkan Toltar, mübarek ayın getirmiş olduğu huzurlu havayı halkla birlikte teneffüs ediyor.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın Teravih Sonrası Çay eşliliğinde Ramazan Sohbetleri’ dur durak bilmiyor. Mübarek Ramazan ayının ilk günüyle başlayan ve son gününe kadar devam edecek olan Teravih sonrası çay sohbetleri programının dün geceki durağı Dilovası’nın mahallelerinden biri olan Tavşancıl Mahallesiydi.

Yapılan ziyarette Başkan Toltar’a, Ak Parti Dilovası İlçe Başkan vekili Fazıl Korkmaz ve teşkilat üyeleri eşik eti.

Tavşancıl Mahallesi’nde Merkez Camiinde kılınan teravih namazı sonrası cami çıkışında mahalle eşrafıyla bir araya gelen Toltar, mübarek Ramazan ayının getirdiği muhabbet ile Güzel bir sohbet gerçekleştirdik dedi..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL