Trabzonlular Vali Yavuz’u Konuk Etti

Vali Yavuz, Kocaeli Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni Ziyaret Etti   Kocaeli Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret eden Vali Seddar Yavuz, Başkan Dr. Fuat Ayar, Genel Sekreter Mustafa Biberoğlu..

Trabzonlular Vali Yavuz’u Konuk Etti

Vali Yavuz, Kocaeli Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni Ziyaret Etti

 

Kocaeli Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret eden Vali Seddar Yavuz, Başkan Dr. Fuat Ayar, Genel Sekreter Mustafa Biberoğlu ve yönetimiyle bir araya gelerek görüş alış verişinde bulundu.

 

Kocaeli Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Dr. Fuat Ayar, Genel Sekreteri Mustafa Biberoğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali Yavuz, beraberindekiler ile birlikte dernek binasına geçerek burada Dernek tarafından sunulan hizmetler, uygulanan projeler ve faaliyetlerine ilişkin bilgiler aldı.


Selamlama konuşmalarını yapan Kocaeli Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Dr. Fuat Ayar: “Her zaman bu şehre de bu ülkeye de neresinden destek verebileceksek o anlamda hepimiz aynı düşüncede ve aynı görüşte olan insanlarız Trabzonlular olarak. Yapılan bu ziyaret bizleri çok memnun etti, Sayın Valimize çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Vali Yavuz ise burada yapmış olduğu konuşmalarında: “Trabzon ve Trabzonlular denince genç ve delikanlı enerjisine sahip ama bu enerjiyi doğru kullanan bir şehir olarak tanımlarım. Bu açıdan da her gittiği yerde fark yaratan, aslında kıskanılan bir şehirdir. Birbirine tutkun, kendi içerisinde sorun yaşasa da dışarıya karşı birlik ve beraberliğini muhafaza edebilen, kültürünü koruyabilen önemli bir şehirdir. Karadeniz’de görev yapan ve yakinen tanıyan birisi olarak, kendi değerlerini evrenselle buluşturup yaşatabilen önemli bölgelerden bir tanesi olduğunu söyleyebilirim. Bu anlamda siz değerli Trabzonlu kardeşlerimi ziyaret etmek, bir arada olmak istedik. Bizim için çok kıymetlisiniz. Her daim yanınızda olduğumuzu unutmayın. Allah’a emanet olun.” dedi.

Konuşmaların ardından ziyaret; Vali Yavuz, Kocaeli Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Dr. Fuat Ayar, Genel Sekreteri Mustafa Biberoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin toplu fotoğraf çekimi ile sonlandı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL