Tüm Doğaseverler Davetli

Doğaseverler hem yürüyecek hem de çevreyi temizleyecek ‘Çevre Dostu’ İzmit Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde doğaseverlerle birlikte doğa yürüyüşü ve çevre temizliği yaparak farkındalık oluşturacak İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü,..

Tüm Doğaseverler Davetli

Doğaseverler hem yürüyecek hem de çevreyi temizleyecek

‘Çevre Dostu’ İzmit Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde doğaseverlerle birlikte doğa yürüyüşü ve çevre temizliği yaparak farkındalık oluşturacak

İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, Dünya Çevre Koruma Haftası etkinliklerinin startını 5 Haziran Cumartesi günü doğa yürüyüş etkinlikleriyle verecek. 5 Haziran Çevre Günü’nde gerçekleştirilecek etkinlikte doğaseverler eşliğinde Umuttepe Kent Ormanı’nda doğa yürüyüşü yapılacak. Yürüyüş sırasında çevredeki çöpler de toplanarak daha yaşanılabilir bir gelecek için farkındalık oluşturulacak.

TÜM DOĞASEVERLER DAVETLİ

5 Haziran Cumartesi günü saat 09.30’da çevre dostu vatandaşlar ile İzmit Belediyesi sporcuları Cumhuriyet Parkı’ndan otobüslerle Umuttepe’ye hareket edecek. Umuttepe Yeşil Parkur’da 8.7 kilometrelik doğa yürüyüşüne çıkacak çevreciler çöpleri toplayarak çevre bilincini ve farkındalığını arttıracak. İzmit Belediyesi, çevreye duyarlı tüm vatandaşları çöp toplama etkinliğine davet etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL