TÜMSİAD Gebze’den 15 Temmuz Mesajı

Tüm Sanayici Ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, 15 Temmuz darbe girişiminin 3. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Korkmaz mesajında; ‘‘Türk Milleti imanıyla ve inancıyla..

TÜMSİAD Gebze’den 15 Temmuz Mesajı

Tüm Sanayici Ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, 15 Temmuz darbe girişiminin 3. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Korkmaz mesajında; ‘‘Türk Milleti imanıyla ve inancıyla birlik ve beraberlik ruhu içerisinde tek yürek olarak sokaklara dökülmüş, devletin ve ülkenin birliğini bozacak hiçbir girişime müsaade etmeyeceğini 15 Temmuz’daki unutulmaz direnişi ve şanlı duruşuyla bütün dünyaya ilan etmiştir. Aziz milletimizin menfur saldırıların yaşandığı 15 Temmuz gecesi canını ortaya koyarak sürdürdüğü mücadele, tüm dünyanın sahiplenmesi gereken örnek bir demokrasi mücadelesidir. Şanlı direnişimizin yıldönümünde, hain darbe girişiminde bulunanları bir kez daha lanetliyoruz. O gece meydanlara çıkan kahraman vatan evlatlarımız, tehdidin doğrudan vatanımıza ve milletimize yönelik olduğunu anlamış ve birbirine hızla kenetlenerek bu mücadele ruhunun asla sönmeyeceğini bütün dünyaya ilan etmiştir. Bu vesileyle 15 Temmuz’un üçüncü yıldönümünde, sarsılmaz inanç, azim ve kararlılıkla 15 Temmuz gecesi gösterdikleri büyük kahramanlıklarla adlarını tarihe yazdıran aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL