“Ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz”

İzmit Belediyesi kendi psikologlarıyla ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyor  Halk sağlığına yönelik önemli çalışmalar yapan İzmit Belediyesi, vatandaşlara ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmeti veriyor. İhtiyaç duyan İzmitliler randevu alarak İzmit Belediyesi tarafından istihdam..

“Ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz”

İzmit Belediyesi kendi psikologlarıyla ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyor

 Halk sağlığına yönelik önemli çalışmalar yapan İzmit Belediyesi, vatandaşlara ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmeti veriyor. İhtiyaç duyan İzmitliler randevu alarak İzmit Belediyesi tarafından istihdam edilen psikologlardan destek alabilecek

 Halk sağlığını önemseyen ve özellikle pandemi dönemi nedeniyle vatandaşlara her türlü desteği sağlayan İzmit Belediyesi bu alanda çalışmalarına devam ediyor. İzmit Belediyesi tarafından istihdam edilen Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü psikologları; Betül Bulut ve Kerim Alp İlter İzmitliler’e çağrıda bulunarak her türlü ihtiyaç anlarında yanlarında olduklarını söyledi. Belediyenin psikologları, sadece kanser ve sağlık haftası kapsamında değil; sınav stresi, sınav kaygısı, anksiyete bozukluğu, psikolojik ve ruhsal sağlık anlamında da ücretsiz danışmanlık hizmeti verdiklerini açıkladı.

 RANDEVUYLA ÇALIŞIYORLAR

 İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde görev yapan psikologlar, “Halkımızın mutlu olması ve yüzlerindeki en ufak bir tebessümün bile bize yaşatacağı mutluluğu tarif etmek zor. Geçtiğimiz hafta kanser haftası sebebiyle yaptığımız paylaşımdan sonra birimimize vatandaşlarımızdan birçok olumlu geri dönüş aldık. Sadece kanser hastalarının ve yakınlarının değil tüm psikolojik danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyan vatandaşlarımızın yanındayız. 311 60 30 numaralı hattan randevu alarak ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL