31 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 136.525
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.322
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 78
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.703

Ücretsiz Sağlık Seminerlerinin konusu:Enfeksiyon hastalıkları

Çayırova Belediyesi Ücretsiz Sağlık Seminerleri Devam Ediyor. Çayırova Belediyesi’nin seçkin sağlık kuruluşlarıyla ortak düzenlediği eğitim ve sağlık seminerleri her ay farklı konuyla ve birbirinden değerli konuklarıyla ilçe halkına hitap etmeye..

Ücretsiz Sağlık Seminerlerinin konusu:Enfeksiyon hastalıkları

Çayırova Belediyesi Ücretsiz Sağlık Seminerleri Devam Ediyor.

Çayırova Belediyesi’nin seçkin sağlık kuruluşlarıyla ortak düzenlediği eğitim ve sağlık seminerleri her ay farklı konuyla ve birbirinden değerli konuklarıyla ilçe halkına hitap etmeye devam ediyor.

İlçe halkı tarafından büyük ilgi gören ve toplumu bilinçlendirmek adına oldukça etkili olan sağlık seminerleri bu ay da Gebze Konak Hastanesi iş birliğiyle gerçekleşti. Özellikle kış aylarında kendisini daha fazla gösteren Enfeksiyon Hastalıklarının ele alındığı bu haftaki sağlık seminerinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Vedat Turhan konuşmacı olarak katıldı.

Enfeksiyon hastalıklarının tanımı ile sunumuna başlayan Prof. Dr. Vedat Turhan, hijyen, bulaşıcı hastalıklardan korunma yöntemleri ve tedavi şekilleri hakkında bilgilendirme yaptı. Görsel materyallerle desteklenen sunum sonrası program soru cevap olarak devam etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.