Eğitim Genel Güncel Manşetler Yaşam

Ufka Yolculuk Kitap Okuma Etkinliği Düzenliyor.

Uluslararası çapta düzenlenen 6. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması kapsamında tüm yurtta eş zamanlı olarak kitap okuma etkinliği düzenleniyor. İnsanları kitap ile buluşturmak, okuma alışkanlığını kazandırmak ve Ufka Yolculuk..

Ufka Yolculuk Kitap Okuma Etkinliği Düzenliyor.

Uluslararası çapta düzenlenen 6. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması kapsamında tüm yurtta eş zamanlı olarak kitap okuma etkinliği düzenleniyor.

İnsanları kitap ile buluşturmak, okuma alışkanlığını kazandırmak ve Ufka Yolculuk Yarışması’nın konusu olan “Kur’an ve Sünnet Bütünlüğü”ne dikkat çekmek için Türkiye genelinde proje ortaklarınca tespit edilmiş merkezi mekanlarda 10 Şubat 2018 tarihinde saat 14.00 ile 15.00 arasında yarışma kitabını bir saat okuma etkinliği düzenlenecek.

Kocaeli’deki “Birlikte Okuyalım, Birlikte Kazanalım” Etkinliği Lider Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü tarafından Fevziye Cami bahçesinde gerçekleştirilecek.

Tüm Türkiye’deki etkinlikler ve yerleri ile ilgili bilgi ufkayolculuk.com internet sayfasından edinilebilir.  Tüm halkımız davetlidir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL