Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/vhosts/kocaelidebugun.com/httpdocs/wp-content/plugins/sayfa-olusturucu/inc/styles-admin.php on line 392
Ünlü'den Veda Ziyareti | Kocaelide Bugün

Ünlü’den Veda Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Vali Aksoy’a Ziyarette Bulundu. Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl..

Ünlü’den Veda Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Vali Aksoy’a Ziyarette Bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sami Acıkök, Vali Hüseyin Aksoy’a veda ziyaretinde bulunarak, ilimizde yaptığı başarılı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler ve  yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular.

Vali Hüseyin Aksoy ise Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sami Acıkök’e  ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL